Sayfa 60/443 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 473 - 480 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Takoz kırılırsa, pembe çizgi ile duygusallık yaşayabilir.
    yani 8 altı tehlikeli mi? nereye kadar iner bu takoz dediğiniz noıkta kırılırsa?

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Takoz kırılırsa, pembe çizgi ile duygusallık yaşayabilir.

Pembe çizgi.

3. Arkadaslar buyuk resme bakin..daha yola yeni başladık..cift rakamlar gelecek..sonra..

4.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    Arkadaslar buyuk resme bakin..daha yola yeni başladık..cift rakamlar gelecek..sonra..
    borsada hiç bir şeyin garantisi yoktur. çift rakamların geleceğini ancak finansallar belirler.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

5.  Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    borsada hiç bir şeyin garantisi yoktur. çift rakamların geleceğini ancak finansallar belirler.

Yukarıda trendler belli amaaaa temhay'ın dediği gibi oraları finansallar belirler.O trendler hep orada ama oralara ne zaman ulaşır bunu finansallar belirler.

6. Grafikler geçmişte oluşan fiyat hareketleridir geleceği göstermezler. Önemli olan finansal raporlar temel analiz ve yatırımlardır. Firmanın nakitleri borçlarını karşılayacak durumda ve yinede nakiti kalıyor.

Mercedes firması ürünü onaylamış seri üretime geçecektir.

MAN üretim hattı montaj edildikten sonra seri üretime geçecektir. Hiç bir firma gelecek görmediği bir iş için yatırım yapmaz. Hiç bir firma Mercedes Benz ve MAN için üreteceği denge çubuklarını tedarikçi firmanın istediği şekil ve kalitede üretim yapmayarak kaçırmak istemez, kaçırmaz.

365 gün vadede PD/DD ve F/K oranları düzelecek çift haneli rakamları muhakkak görecektir. Saygılar

7. yabancıya satılma durumu söz konusu mudur? böyle bir dedikodu dolaşıyor.ne derece doğru? haberi olan var mı

8.  Alıntı Originally Posted by NBC Yazıyı Oku
    Grafikler geçmişte oluşan fiyat hareketleridir geleceği göstermezler. Önemli olan finansal raporlar temel analiz ve yatırımlardır. Firmanın nakitleri borçlarını karşılayacak durumda ve yinede nakiti kalıyor.

Mercedes firması ürünü onaylamış seri üretime geçecektir.

MAN üretim hattı montaj edildikten sonra seri üretime geçecektir. Hiç bir firma gelecek görmediği bir iş için yatırım yapmaz. Hiç bir firma Mercedes Benz ve MAN için üreteceği denge çubuklarını tedarikçi firmanın istediği şekil ve kalitede üretim yapmayarak kaçırmak istemez, kaçırmaz.

365 gün vadede PD/DD ve F/K oranları düzelecek çift haneli rakamları muhakkak görecektir. Saygılar
    Çok güzel yorumunuz için teşekkür ederim

Sayfa 60/443 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •