Sayfa 61/444 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 3551 madde; 481 - 488 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Şu Mercedesçilerin ziyareti daha yapılmadı galiba, hayat normale döndü, çarklar tam gaz dönmeye başladı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Vakıf yatırımın derdi nedir? Satışların %72 si
    Yatırım tavsiyesi değildir..

3. Karsn, Asuzu, Doaş hepsi yüksek primlendiler ama tedarikçi CEMTS maalesef kervana aktılmadı.
    Ziyaret ve üretim onayı haberi gelmeden böyle devam maalesef.

4. TEMEL analizi güzel yatırımlarını tamamlamış PD/DD BİST sektör ortalamasının altında tahta yapıcı yeteri kadar toplayamadığını yada bezdiremediğini düşündüğü için baskılıyor fakat 8 in altınada indirmek istemiyor, ben en az 365 gün tutacağım bu fiyatlarda ne pahalı ne ucuz.

5. Ah Tarman ah, yatırmcıları en iyi sen anlarsın, koltuğa oturdun unutun herşeyi.
    Bu rallide geçen gördüğü 8.50 lere bile gidemedi hem de bunca otocu primlenmişken.

6. Ne endeksdeki ne de sektördeki ralliye eşlik etmedi Cemts. Sıfır otoda epey talep varmış, lastikçiler bile dün ondan primlendi, bir tek bizim dengeci yerinde sayıyor.
    Tarman başkan bir ilgilense artık.
    Son düzenleme : bawer; 17-06-2020 saat: 10:29.

7. Rallide hiçbir varlık göstermeyen hisse düzeltme yapıyor, bu Mercedesçiler fabrikayı bir ziyaret edemediler gitti arkadaş.
    Selamsız bandosuna döndü, gelecekseniz gelin artık, üretime geçsin fabrika.

Bu arada herkes sattıp çıktı mı acaba, mezarlıkta ıslık çalmaya benzemeye başladı benimki.

8. Merhaba arkadaşlar yeni hisse olarak kemdime cemtaş ı seçtim birde Fenerbahçe hayırlısı olsun
    Cemtaş Almanlar beklentisi büyük hamle kasa sağlam
    Araç kredileri çok düştü dünya bireysel araca dönüyor eskiden toplu taşımaya yönlendirilirdik şimdi özel araca
    Ayrıca yakın zamanda otoritelerde ÖTV indirimi bekleniyor arabalarda otomobil sektörü baya baya alevlenecek gibi geliyor bana
    Sağlam şirket bulmak zor hayırlısı olsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 61/444 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •