Sayfa 140/443 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 3542 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    Yaa kansız yaaa...

10 günde aldığını, 1 seansta geri veriyor.

%7 düşen bir tahtanın, karakter sahibi patronu ne iş yapar.??

Aylardır aynı terane.

YTD...

2.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Bank of un köpeği olmuş hisse Eylül den beri hissedeyim zarardayım Türk borsasına güvenin.adam 15.80/16.10 arası topluyor 16.80/17.30 arası basıyor.pusuda bekleyen uyanık grafik teknik ne derseniz kişiler tamam kağıt uçmaya başladı zamanı geldi deyip kağıda atlıyor hoooppppp tahtacı hemen o gelenlere atlıyor..daha doğrusu tahtacı da demek istemiyorum genelde bank of ve tacirler yapıyor bu işi adam 1 lira fark ile 8/9 aydır al sat ile zengin oldu ben ise mal gibi bekliyorum neden yatırımcıyım=kerizim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tacirlerin yaptığını aslında spk ceza kesmesi lazım bir kademe üste ve alta yüklü alislar ve satışlar koyarak tahtayı baskilamak suc olmali neyse zaten bunları yapa yapa ellerinde patlayacak bu piyasalar oynayacak yer bulamayacaklar spk da otursun hiç birsey yapmasın

3.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    1 numaralı ****** demek istedin..

Spk da çekirdek çitleyip piyasanın ırzına geçilmesini zevkle izliyor
    Şerefsiz spotta 500m tl mal satarak günü kapadı. En yakın takipçisi 80m nette satışta. Yine 1 kurum tüm borsayı sarstı. Bofa nın satışlarını gören peşinden geldi, yan tahtalar şov yaptı

4. Ne kaçırdık ... Tam anlamadım. Yerli kurumlar ziraat- halk- oyak satışta. Yapı- bofa robotları işlem hacminin %28 ini yapmış ama nette işlem yok

5. Dünün en iyi satıcıları Global ve Bofa , bugün şimdilik en iyi alıcı konumunda.

16.80 aldıklarımın bir kısmını 17.14 ten bir kısmınıda (ekran başında olmadığım için )16.61 den satıp azda olsa zararla son işlemi dün yaptım.. son olarak 17.05 üzerinde kalıp olası bir yukarı beklentim oluşmuştu.. eski ve kalıcı taktiğime dönmekte yarar var.. alttan al yukarıdan sat.. akşam , para bende, mal palada.. tekniği özenle hazırlayıp 17.05 üzerine kalıcı görüntüsüne bağlı beklentileri (15.76 üzerinde kalmak kaydı ile ) halen silebilmiş değil. kısaca bu silkelemede olabilir..

ancak endeks oldukça dikkat çekici bir yerde.. yukarı tepki verme olasılığı daha fazlada olsa da, gündemim 1 gecede nasıl değiştiğini unutmamakta yarar var.. haftalıkta 1342.59 önemli bir seviye..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Ne kaçırdık ... Tam anlamadım. Yerli kurumlar ziraat- halk- oyak satışta. Yapı- bofa robotları işlem hacminin %28 ini yapmış ama nette işlem yok

Birşey kaçırmadın..it ürür kervan yürür...

Tüm ******lıklara rağmen cemtas vasıflı çelik denge çubuğu üretmeye devam ediyor...

Biz bunları takip edelim

https://m.tr.investing.com/indices/taiwan-steel

an itibarı ile euro 10.15 dolar 8.37 grafikler 2 gün daha yükseliş potansiyelinin olabileceği yönünde.. hoş değil..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 140/443 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •