Sayfa 187/444 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 3551 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by Ahmetmutlu Yazıyı Oku
    Şirketin geri alım yapması lazım.Şirket yönetimi bu duruma kayıtsız kalıyor ise bu durumdan çıkar elde ediyor demektir. Bu durumda yatırımcı düşmanı bir zihniyete sahip olduğunu ispat ediyor olur. Böyle günlerde ortaya çıkıp aksiyon alınmaz ise kukla bir yönetim olduğu ortaya çıkar.Onurlu ve duyarlı şirketler böyle durumlarda belli olur.Yatırımcılarınıza sahip çıkın.
    Ah bee, Birader...

Çok güzel yazmışsınız ama tahta sahibi bu zihniyette bir insan değil.

Tam bir yıl önceki zirvesini şundan bir hafta önce gördü ve biraz üzerine attı.

Sonra aşağı yönlü mendil salladı. Daha önceki zirvesini görmek için bir yıl bekledik.

Şimdiki zirvesini de bir yıl bekletir...

Zaten Endeks 30 kagıtlarının yüzü suyu hürmetine gitti 21'lere...

Şimdide onlardan fazla değer kaybediyor, Şerefli.

Sidik zoruyla yükselen tahta, Paraşütsüz çakılıyor.

Kabahat şirket sahibi Muhteremde değil...

Ona ve Onun şirketine güvenip para yatıranda.

YTD...

2. Kademelere bakılırsa suni bir satış baskısı var. Yönetim ile ortak hareket etmeseler bu cesareti gösteremezler. 100 lot ile kademe değişen bir tahta da operasyon çekiliyor demektir. Şirket ilgilileri bunu görmüyor olamaz.

İflasını görürüm inşallah

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

4.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    İflasını görürüm inşallah

Suç onlarda değil ki,onlara güvenip hissesini alanda 🙂

Şirket sahiplerinin bütün işi gücü borsada küçük yatırımcıyı dolandırmak, sinirden söylemiyorum gerçeği bu. Bu adamlar kötü niyetli.

Asla YTD.
     Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Suç onlarda değil ki,onlara güvenip hissesini alanda
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

6. O kadar tabandan sonra bugün de yeşil piyasada yine eksi yahu, piyasa buna güvenmiyor demekki.
    Koca seneyi TL fiyatı ile bile sıfır kazanç, Usd bazlı %40 zararla kapatacak bizim gibi yatırımcılar hem de karını katlamış bir şirket, hiç mi Allah korkusu yok bunlarda arkadaş.
    Yine de küfür falan etmeyin arkadaşlar, öyle gitseydi çoktan giderdi, hatta ters tepiyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Resmen Türk yatırımcısını yok etmek için oluşturulmuş bir bataklık. Mercedes yetkilisi olsam bu piyasa değerine sahip ve güven duyulmayan şirketle çalışmazdım. Sen yatırımcılarına ne katkı sağladın da bana ne vereceksin derdim. Gerçekten vicdansızlık bu.

8. Bu kaat robot kontrolünde düşürülüyor. Yıllardır bu böyle ekrandan attım. Portföyümde en iyi karları açıklayıp en az getirisi olan hisse bu.

Sayfa 187/444 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •