Sayfa 431/444 İlkİlk ... 331381421429430431432433441 ... SonSon
Arama sonucu : 3548 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Yatırımcıdan intikam alırcasına bir gıdım gitmesine izin vermiyor.
    Zamanında patrondan dolayı dert yanıp çıkanlara hep temel iyiyse fiyatlar dedik, patron etkisi de bir yere kadar derdik ama şimdi ne kadar yanlış düşündüğümü anladım, millet boşuna kaçmamış demek ki, şirketine ortak olduk diye cezalandırıyor gibi nedir arkadaş, hakkımı helal etmiyorum, yazıklar olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Yarın bilanço gelir... Ytd.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

3. Anlaşılan bilançoyu görmeden kimse girmek istemiyor, gelsin bakalım cemts karnesi, umarım sınıfta kalmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Güncel graf.

Bu hafta da 13.22 üzeri kapattırmadı i.t.

5. Anlaşılan bilançoyu görmeden kimse girmek istemiyor, gelsin bakalım cemts karnesi, umarım sınıfta kalmaz.
    Sayın Bawer adamların umrunda değil bilanço. Nerdeyse 2 bilanço dönemi burdayım. Hiçbir olumlu haberi fiyatlamayan bir batağın içindeyiz. Hisseyi ucuz göster. Yeni yatırımcıları çek. Adamları hisseye hapset.
    Tahtacının ve yandaşlarının tek bildiği hergün seans açılışında hisseyi ilk on dakika hafif yukarı sür, sonra da hisseyi alan gariban küçük yatırımcıyı korkutana kadar aşağı sür yada stopları patlatarak sabah sattığını geri al. Hisse fiyatı gün sonu ya aynı kalsın yada daha düşük kapatsın. O yüzden hissede ne olursa olsun adamlar kazanıyor. Küçük yatırımcı ,SPK ve denetleyiciler dahil kimsenin umurunda değil.
    Dünkü çocuk Kocaer bile nerdeyse 2 ayda fiyatını katlayacak.Kocaer vizyon sahibi ve iyi yönetiliyor. Vizyonsuz ve sadece ben kazanayım mantığındaki Kayserili patronun hissesinin durumu ortada. Ben şirket sahibi olsam Kocaer in bu durumunu ve piyasa değerlenmesini kıskanırım. Dünkü çocuk senin şirketini geçip gidiyor. Ben patron olsam reklam ve iletişim kısmındaki tüm personeli ve kendimi kovardım. Utanç duyulacak bir durum şirket yönetimi için bence.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. KCAER kahve kanal üzeri haftalık kapanış yapınca, yeşil kanal orta bandına kadar çıktı bu.
    Mukayese olsun diye veriyorum bunu belki i.t utanır.

7. Yakın zamanda Kcaer 24 lira, Cemts 14 liraydı, bugün baktığımızda Kcaer 59 lira, Cemts 12 lira.
    Kcaer'de de pozum vardı ve hepsini onunla değiştirmeyi de düşünmüştüm ama çok hamallık yaptığım için yapamamıştım, ne diyelim Allah bildiği gibi yapsın.

8.  Alıntı Originally Posted by aydın9 Yazıyı Oku
    Endeks 6000 dolar 26.04 euro 28.40 çemtaş 9.07 şirkete inandık peki ne yaptı inanan küçük yatırımcıları bitirdi (şuan endeks hata kaza -%4 olsaydı inanın dip olurdu) yeni gelenleri iyi niyetle uyarıyorum ucuz diye atlamayın çünkü huyu bu biz yandık siz yanmayın çok dikkatli olun ytd dir.
    03.07.2023 tarihinde yazmışım. 26.02.2024 geldiği nokta devamlı ucuz tut gelen K.Y dan çorba parası çıkar yaptıkları tek şey bu inanan bütün insanların güvenini bitirdi YAZIK YTD DİR

Sayfa 431/444 İlkİlk ... 331381421429430431432433441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •