Sayfa 423/443 İlkİlk ... 323373413421422423424425433 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Ne yaparsa yapsın ne açıklarsa açıklasın sonuç değişmez. Bu şirket küçük yatırımcıya para kazandırmaz bunun sahibi karaktersiz, dolandırıcı. Bunlar için asıl faaliyet geliri önemli değil bunların en önemli işi borsadaki küçük yatırımcıyı bezdirip malını elinden almak,asıl parayı da burdan kazanıyorlar.

Bezdirme hareketleri sonunda hedefindeki malı toplayınca, burada hiç kimse kalmayınca, sağda, solda kimse adını dahi anmayınca bi anda kopup gidecek. Sonra uçuk kaçık hedefler verilecek şöyle olacak böyle gidecek derken bu seferde en tepeden malı yine ky nin kucağına bırakacaklar. Sonra yine yıllarca bezdirme, mal çalma hareketleri.

2015 ten bu yana bunu takip eden, borsadaki ilk işlemini cemts olarak yapan biri olarak yazdım.

Ben satmadım, hedefime gelene kadar da asla satmayacağım, ama özel bir şirket değil burdan kazanacağım parayı yüzlerce tahtadan daha az stresle daha makul bir sürede kazanabilirim. Bunların amacına ulaşmasına katkım olmasın diye direneceğim.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

2. Eregl gibi öküz bir hisse bile bundan daha prim yapıyor, 2023 kazığı yetmezmiş gibi 2024 yılında da aynı işkence, ben de sizinle aynı düşünüyorum sn.Skpmk, bizim için olmasa bile kendileri için çıkarmak zorunda kalacak, fiyatı yükselmeyen tek varlık cemts.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Endeks ralli yaparken gitmez ama en ufak bir düzeltmede 3 katı düşüyor, al cemtsi vur bucime hep aynı.

5. Eskiden bu hisse ayda bir kere bile olsa %5-10 arası bir hareket yapardı, Eregl gibi öküz bir hisse bile %5 yaptı ama hala tık yok, mezara koyup üstüne beton dökmüş sanki, günlerdir aylardır aynı yerde debelenip duruyor, yeni ve büyük GES yatırımından sonra 15'den 10 liraya düştü.

6. Kahve kanalı kriz bölgesi olarak nitelendirirsek, fiyatların üzerine Abd enflasyonunu eklediğimizde uzun vade de ne kazandırmış.

7. Temel verileri sağlam ama hep patron hissesi diye yatırımcı kaçırtan bir şirket, aylardır aynı yerde debelenip duruyor, endeks 8 bini geçti, bistin eşekleri bile ralliye başladı, daha ne kadar süründüreceksiniz bakalım.
    Herkese iyi haftalar dilerim tahtacı ve de onu yönlendiren hariç, buramıza kadar getirdi artık.

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Temel verileri sağlam ama hep patron hissesi diye yatırımcı kaçırtan bir şirket, aylardır aynı yerde debelenip duruyor, endeks 8 bini geçti, bistin eşekleri bile ralliye başladı, daha ne kadar süründüreceksiniz bakalım.
    Herkese iyi haftalar dilerim tahtacı ve de onu yönlendiren hariç, buramıza kadar getirdi artık.
    dediğiniz gibi artık essegın bı yerlerıne suyu fazlasıyla kacırdı

Sayfa 423/443 İlkİlk ... 323373413421422423424425433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •