Sayfa 444/444 İlkİlk ... 344394434442443444
Arama sonucu : 3550 madde; 3,545 - 3,550 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Yazacak birşey kalmadı maalesef, sabırla izliyorum.

Kısa bir süre önce ufak bir alım yaptım alım yaptığımda %1-1.5 artıda olan hisse saniyeler içinde devre kesti. Tesadüf diye düşünüyorum, bu kadar küçük hesaplar yapmıyorlardır. Harca harca bitmez temettü hesaba geçsin onunla da alım yapacağım. Asla pes etmek yok sakın SİZ DE PES ETMEYİN.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Endeksin rekor kırarak 10 bin üstüne attığı bir günde %2.5 eksi yaparak başınız göğe ermiştir herhalde, yarında düzeltme olursa 10 alına verirsiniz gözünüz doymuyor.
    Bu hissede kimse kalmadı mı yahu, bir kendim çalıp kendim oynuyorum galiba, kalan varsa ses verin.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

2. Yarı yarıya çıktım. Çıkmaya da devam ediyorum. Tahtada adamlar sırtlan gibi lot sayıyor. Artık alanlar hayrını görsün. Biz göremedik. Parayı pul ettiler. Beklemelik değil günlük alış satış için uygun bir kağıtmış.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Yazacak birşey kalmadı maalesef, sabırla izliyorum.

Kısa bir süre önce ufak bir alım yaptım alım yaptığımda %1-1.5 artıda olan hisse saniyeler içinde devre kesti. Tesadüf diye düşünüyorum, bu kadar küçük hesaplar yapmıyorlardır. Harca harca bitmez temettü hesaba geçsin onunla da alım yapacağım. Asla pes etmek yok sakın SİZ DE PES ETMEYİN.
    Pest etmek yok, koydoğumuz para pul oldu, heme enflasyona karşı değer kaybetti hem de hisse 15.71'den 10'lu fiyatlarda, kayıp çok.
    Bir gün bizim için değil kendisi için götürecek ama ne zaman.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. DFG tarafından yayınlanan Çemtaş 2023 Yılı detaylı bilanço analizi:

https://www.youtube.com/watch?v=OlmtgNPaYR8

İyi seyirler.

5. Enflasyonun en yüksek olduğu dönemde hala 2022 yılı fiyatlarından işlem görüyor gerisi hikaye, herşeye karşı kaybettirmiş.
    Cuma endeks %2'ye yakın primliyken hisse eksi kapattı, baskı değil de nedir, hisse kendi dinamiklerine ve endekse göre hareket etmiyor, güçlü el ne isterse.
    İyi haftalar.

Son düzenleme : bawer; Dün saat: 10:26.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Baktıkça basıyor ama Bucimi de alıyor, uvey evlat, tabana vermezsen adam değilsin tahtacı.

Sayfa 444/444 İlkİlk ... 344394434442443444

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •