Sayfa 117/443 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 929 - 936 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Endeksle beraber yükselemiyor. Sektöründeki hisseler yükselince yükselemiyor. Olumlu bir haber gelmeden yükseleceğe de benzemiyor.

2. gelen güzel haberleri heba etti.haberlerle tavana gitti ama ertesi gün ve sonraki gün aldığından fazlasını verdişu pandemi sürecinde gelen güzel bilançosu bir işe yaramadı.anladığım kadarıyla vur kaççı birileri tahtada iş yapıyor.özellikle günlük 15/20 kademeye al sat yapıyorlar muhtemelen gücü olmayan bir grup yada kişiler.tavana bağlayıp hemen ordan gelene geçene veriyorlar ve ertesi gün hemen verdiklerini alttan almanın derdine dşüyor.iyi bir güçlü bir grup girmedikçe yada patronla anlaşmadıkça bir cacık olacağı yok maelesef

3. Hisse bu endekste 16 ustu olmaliydi bugunde adi kurumun serefsizin biri robot kullanip hissenin yukselmesini engelliyor .bu robotlar bu borsadan yok edilmeli artik

4. 15.20 de surekli robota satis yaptiriyor gecirtmiyor endeks kac oldu haberin var mi tahtaci o.bunun cocugu

5. 7-7-5_3 robotunun amk madem daha fazla cikmican dosedim sana 15.22 den tepe tepe kullan dingil tahtaci 😝

6. Cemtaşa yüksekten yatırım yaptıktan sonra yükselmesini ve kara geçmeyi boş yere beklediğim 2.5 aydır kendimi ödüllü bir filmi izlerken, hiç bir keyif almadan acaba ilerleyen zamanda bir şey anlarmıyım, ya da heyecan duyarmıyım diye beklemeye, en çok satan kitaplardan birini alıp, okumaya, ama hiç sürükleyici olmayıp, bu kitap nasıl olurda en çok satanlar arasında yer alır sorularına cevap ararken kısır döngüye girmeye benziyor. Cemtaş, bir çok platformda alınıp beklenecek en iyi hisse diye lansediliyor. En çok satan kitabı almamak, ödüllü filmi izlememek gerektiği gibi, bunun gibi geleceğin hissesi diye reklamı yapılan hisseyi almamak gerekiyormuş. Ha bugün yükselir, ha yarın yükselir derken endeks uzaya gitti. 2 masa 4 sandalye şirket hisseleri 5 e katladı. Cemtaş ise daha 15 üzerinde tutunmayı başaramadı.

7. Bir şirketin var , birgün birisi geliyor diyorki şirketine beni üç veya 5 aylığına şirketine ortak edermisin param ölçüsünde , ve kabul edildi şirketin bir değeri ve kazancı var , sen üç beş ay sonra şirket sahibine su kazancimin payını bana ver birde ben şirket ortaklığını sana geri veya başkasına bir kaç katına satmak istiyorum desen , şirket sahibi sana ne der veya neresi ile güler ;) ? !! Borsada bir şirkete ortak olmak dan ne farkı var , ama malesef bir çok yatırımcı istiyorki bir kaç ayda üçe beşe katlasin , biraz oyunu kurallarına göre oynamakta fayda var , kalın sağlıcakla

8.  Alıntı Originally Posted by Gentootr Yazıyı Oku
    Bir şirketin var , birgün birisi geliyor diyorki şirketine beni üç veya 5 aylığına şirketine ortak edermisin param ölçüsünde , ve kabul edildi şirketin bir değeri ve kazancı var , sen üç beş ay sonra şirket sahibine su kazancimin payını bana ver birde ben şirket ortaklığını sana geri veya başkasına bir kaç katına satmak istiyorum desen , şirket sahibi sana ne der veya neresi ile güler ;) ? !! Borsada bir şirkete ortak olmak dan ne farkı var , ama malesef bir çok yatırımcı istiyorki bir kaç ayda üçe beşe katlasin , biraz oyunu kurallarına göre oynamakta fayda var , kalın sağlıcakla
    Peki bu şirketin sahibi tüm sirketi varsayalim 10 liraya bile satmayacakken borsada 5 lira değerle işlem görmesine ne diyor. Yada birilerinin kasıtlı bir şekilde değerini düşük gösterme çabasına ne diyor

Sayfa 117/443 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •