Special Days Image
Sayfa 268/443 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 3538 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Bugün yatırımcı ilişkilerinden muhasebe müdürü Nermin hanımla görüştüm. GES projesinin detaylarını sordum, yeni iş anlaşması haberlerinin niye olmadığını
    sordum,yatırımcılar merakta dedim

Yönetim detay yayınlatmıyormuş...Ama belki firma ile ilgili sözleşme haberi yayınlandığında bilgi verilebilirmiş.Bu konuda talebimi yönetime bildireceklermiş yine de...Birde sürdürülebilirlikle ilgili bir haber yayınlayacaklarmış sanırım,onda zaruri olarak belki bahsedilebilirmiş.

İş haberleri konusunda toplam aktiflerin yüzde 10 unu gecmeyince açıklama zorunluluğu olmadığından yönetim yeni iş anlaşmalarını yayınlatmıyormuş...diğer rakip firmalar halka açık olmadığı için rekabetten etkilenilmesin diye cemtaş duyurmuyormuş dışarı. Kendince haklı tabi. Sonucda dev bir firma olmadığınız için proje ve is anlaşmalarının başka firmalar tarafından bilinmesi rekabette bizim islerimizi etkiler dedi...

İnsanların duygularını kullanmamak adına bir proje veya anlaşma net olarak sonuçlanmadan , kap ile açıklanmamasını özelikle İsmail tarman istemiş sanırım...patron bu konuda hassasmış.

Dürüstlük önemli tabiki

Hatırladığım kadarıyla bu konuları konuştuk, yanlışım varsa mazur görünüz arkadaşlar.

Arsalara da yatırım haberlerini bekliyoruz inşallah diyerek bitirdim konuşmayı

Emeğinize sağlık sn. Yolcuuu, GES yatırımı bir başlangıç olur umarım, yeni katma değeri yüksek ürünlere de ağırlık vermeliler, bir de markalaşma ve yatırımcı sunumlarını da ihmal etmemeleri lazım, hala Çemtaş ve Çemaş karıştıranlar var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Sizlerinde gönlüne sağlık arkadaşlar, sağolun...dün analist Tuncay turşucu dan cemtaş duyduk sonunda...otomotivde canlanma var buda yan sanayinde Çemtaş ı etkileyebilir dedi hadi hayırlısı bakalım

3. https://youtu.be/yZNjmrSyn3w

Cemtaş konusu tam olarak 21:40 dakikasından sonra konuşuluyor...merak eden arkadaşlar için

4. Yine süzülmeye en önde başladı mübarek, devre kesecek nerdeyse yuh.

5. Bugün Bucim'e çalışıyor tahtacı, Bucim %2.5 yukarıda, Cemts %2 aşağıda.

6.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    https://youtu.be/yZNjmrSyn3w

Cemtaş konusu tam olarak 21:40 dakikasından sonra konuşuluyor...merak eden arkadaşlar için
    Turşucu iyi konuşmasaydı keşke, duman oldu güzelim hissemiz.

7. Geçen sene 11 Şubatta açıkladılar bilançoyu. Ortalama 2 ay kaldı. Bakalım el mi yaman bey mi yaman
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8. Bilançodan 2 gün sonra da temettuyu açıklarlar herhalde bu konuda hizlidirlar...o zamana hisse 100 TL olursa en az 1 TL dagitmali artık ,eski kuruşlu devirlerin kalmadığını şirkette anlamalı

Sayfa 268/443 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •