Sayfa 406/443 İlkİlk ... 306356396404405406407408416 ... SonSon
Arama sonucu : 3542 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. 15 ide geçerse artık burdan yürür gibi...

3Ç2023 açıklandığındaki bilanço geçen senekinden çok çok iyi gelirse kendimizi çok çok iyi yerlerde bulabiliriz.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    15 ide geçerse artık burdan yürür gibi...

3Ç2023 açıklandığındaki bilanço geçen senekinden çok çok iyi gelirse kendimizi çok çok iyi yerlerde bulabiliriz.
    Bilançonun çok iyi geleceğine dair hiç umutlanamiyoruz malesef tek teselli zaten gelmesi gereken yere gelmediği için yükselişi

3. Oto parçacıları tavanda, haber falan mı var, biz de 15'i kırdık onların sayesinde. Azla yetinen bir grubuz burada, tavan mavan istemiyoruz.

İyi haftalar herkese.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Yatırımcı arkadaşlara selamlar.

Hisse dikkatimi çekti inceledim...rasyoları güzel ve ucuz kalmış.
    Ben bu hissenin patronu olsam utanırım.Batık bir spor hissesi bile bundan daha yüksek piyasa değerine sahip.

5.  Alıntı Originally Posted by Dexter7995 Yazıyı Oku
    Yatırımcı arkadaşlara selamlar.

Hisse dikkatimi çekti inceledim...rasyoları güzel ve ucuz kalmış.
    Ben bu hissenin patronu olsam utanırım.Batık bir spor hissesi bile bundan daha yüksek piyasa değerine sahip.
    Bu dediğiniz sebeplerden dolayı hissede ısrarla bekleyen 3-5 kişi kaldık maalesef, çok gelen oluyor ama çok beklemeden bırakıyorlar, zor tahta yani, hayrını görün.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu dediğiniz sebeplerden dolayı hissede ısrarla bekleyen 3-5 kişi kaldık maalesef, çok gelen oluyor ama çok beklemeden bırakıyorlar, zor tahta yani, hayrını görün.
    Teşekkürler.İnşallah zamanla ederini bulur.Allah hepimize sabır versin.

7. Cemtaş enerji ye doğru gidiyor muyuz yoksa Kars'ta 32 MW enerji santrali kurulumu hayırlı olsun,2024 sonunu görürsek şirket enerjisinin yüzde 50 sinden fazlasını ges den karşılamayı planlıyor muş.İletisim kurmayı yavaş yavaş öğrenecekler sanırım yoksa Kocaer Çelik öğretecek herhalde onlara ...

8.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Cemtaş enerji ye doğru gidiyor muyuz yoksa Kars'ta 32 MW enerji santrali kurulumu hayırlı olsun,2024 sonunu görürsek şirket enerjisinin yüzde 50 sinden fazlasını ges den karşılamayı planlıyor muş.İletisim kurmayı yavaş yavaş öğrenecekler sanırım yoksa Kocaer Çelik öğretecek herhalde onlara ...
    En sonunda bomba haber geldi, enerjile ağırlık veriyor.
    Hayırlı olsun.

Sayfa 406/443 İlkİlk ... 306356396404405406407408416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •