Sayfa 401/443 İlkİlk ... 301351391399400401402403411 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. ÇEMTAŞ ın AHLAKLI ve KARAKTERLİ PATRONU nu en sonunda (kendi aralarında yapdıkları al-satlarla) herhalde SPK da anladı ki ÇEMTAŞI bir alt lige indirdi. Hemen hemen 9 aydır hissesine sahip çıkmadığı gibi hisseye gelen yeni yatımcıların canına okuyup burayı tam bir kazanç kapısı haline getirdi. maalesef bizim gibi şirkete inanan insanları da mahvederek haklı olduğumuzu ortaya çıkardı. Yazık inanın çok yazık. Daha önce yazdığım gibi ne diyeyim gözünü kara toprak doyursun. YTD DİR.

2. Kocaer şirketine dün bir kurum değerlendirme yaptı bugün hisse tavan oldu, bu Cemts yönetimi kurumlara değerlendirme yasağı mı getirdi arkadaş, onca faaliyet varken ne bir sunum yapar, ne bir yatırımcı kuruluşu en ufak bir değerlendirme yapar, yönetimden biri ekrana çıkıp bir vizyon açıklasa ona da razıyız ama yok kardeşim yok, yatırımcıya yarayacak girişimde bulunmazlar. İşleri büyüttükçe büyüt ama kurumsallık sıfır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Kcaer bir günlük iş değil.Birçok beklentisi var.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Kcaer bir günlük iş değil.Birçok beklentisi var.

Biliyorum hocam, Kcaer çok farklı bir kulvarda tabi ki ama değerlendirme sonrası bu kadar sert hareket yaptı, benim de pozisyonum var Kcaer'de, çok umutluyum.
    Demek istediğim Cemts ile ilgili neden kurumlar değerlendirme yapmıyor, şirket yönetimi neden faaliyetleri ile ilgili KAP atmıyor, Mercedes- MAN ve dah bir çok global markaya üretim yapıyor, savunma sanayi vs. GES yatırımı devreye alındı, yeni araziler alındı.
    Bugün BUCIM'e yükleniyorlar, Cemts dün biraz zıpladı diye dinlenmeye çekildi, haftalıkta 14 üstü yapsa bari.

5. [IMG]Bist 100 endeksinde çıkardıkları için düşüyor galiba, 100 endeksindeyken ne hayır gördük ki, belki dışında olması daha iyi olur.[/IMG]

Ben bu tip filmleri yıllar boyunca çok seyrettim sayın bawer, aklı sıra yatırımcı ilgisini köreltmek amacı ile yapılan bilinçli senaryolar.
    Filmin devamı iyi olur sabır etmek lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    [IMG]Bist 100 endeksinde çıkardıkları için düşüyor galiba, 100 endeksindeyken ne hayır gördük ki, belki dışında olması daha iyi olur.[/IMG]

Ben bu tip filmleri yıllar boyunca çok seyrettim sayın bawer, aklı sıra yatırımcı ilgisini köreltmek amacı ile yapılan bilinçli senaryolar.
    Filmin devamı iyi olur sabır etmek lazım.
    Katılıyorum size sn. Dandanakan, işlerine nasıl geliyorsa öyle davranıyorlar, atmadıkları takla kalmadı, şimdi ne yapacaklarını şaşırdılar.

7. Cemtaş yılların kaliteli şirketi
    Yıl 2015
    2-3 lira
    Bugün bölünmemiş hali ile 50-60 lira.
    Yine de fena değil,daha iyi olabilir tabi.
    Cemtaşı biz Behzat Abiden çok dinledik.
    Katma değerli ürün derdi o zaman,patenti alınacak, geliyor diye.
    Uzun süredir yazmıyor değerli Abimiz.Forumda yok.Özledik...

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tekrar hisseye girdiniz mi sn. Yıldız Tozu, haftalıkta güzel bir kapanış yapsa da rahat bir nefes alsak keşke.
    14.00 maliyetle girdim Sn.bawer.
    13,40 üzerinde durdulça ilk hedef 17,63 TL. şu an için durduğu yer güzel.

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Sayfa 401/443 İlkİlk ... 301351391399400401402403411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •