Sayfa 123/443 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 3544 madde; 977 - 984 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. bundandan sonra daha iyi gidersin önün açık bilançoda çok iyi gelecektir geleceğin EGENİ olmaya adaysın ve olacaksın başka çaren yok sabretmesini bilirim ben sıkılmadan bekleyecem . ytd

günlük, bazen saatlık yüklü al sat sat işlemlerde stres ve gerginlik oluyor.. bende bu gerginllği buralarda palaya söylenerek geçiriyorum..palanın buraları okuduğunu düşünmemekle birlikte yazmak beni rahatlatıyor.. hiçbir üyeye gönderme yapmak gibi bir düşüncem yok.. bundan sonra maçlar bizim sahada olacağı için şimdilik bu son mesajım..

son destek ve dirençler aşağıda... kazancınız bol ve daim olsun...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

16.86 üzerinde kalması menfaatimize olur.

4. Dünkü ilk üç alıcı bugün ilk üç satıcı. Öyle bir tahta yapıcı ile karşı karşıyayız ki tam bir .......

Mal alabilmek için kırk takla atıyor. Yükseltip ky ya mal dağıttı izlenimi veriyor. Ama eşşek gibi yukarı gidecek o da biliyor biz de.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    (pala seninle işim bitmedi.. o kırmızı barlarında mangal yapacağım...)
    köfteler 16.82 de sucuklar 16.77 de.. hepsini ekmek arası yaptım....pala ensende de boza var...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

16.80 den 17.60 3 dakıkada çıktın.. isterden 1 dakıkada çık... seninle işim 3 saniye... köfteler sucuklar gitti..nasılsa sende teknik çalışmıyor.. sana özel indikatör düzenledım.. sana ne hırslanmışım ama.. booozaaa..

16.77 ve 16.82 halen destek olarak aktıf.. ancak çok kızarsa diye.. 16.40 desteğinide hatırlamakta yarar var.. bu aksiyonun çöp olması için 16.24 altı kapanışlar lazım...

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    16.80 den 17.60 3 dakıkada çıktın.. isterden 1 dakıkada çık... seninle işim 3 saniye... köfteler sucuklar gitti..nasılsa sende teknik çalışmıyor.. sana özel indikatör düzenledım.. sana ne hırslanmışım ama.. booozaaa..

16.77 ve 16.82 halen destek olarak aktıf.. ancak çok kızarsa diye.. 16.40 desteğinide hatırlamakta yarar var.. bu aksiyonun çöp olması için 16.24 altı kapanışlar lazım...
    Haber düştü sayın esozcan,vur kaç yaptılar.

Alıntı Originally Posted by mülayim Yazıyı Oku
    Haber düştü sayın esozcan,vur kaç yaptılar.
    sn mülayim takası,temeli,haberi hiç takıp etmiyorum.. ilgisizliğime,bilgisizliğime verin...ne haberi bu..

bir firmaya yedek parça üretecekler diye bir şeyler hatırlıyorum.. olabilirmi.?

Sayfa 123/443 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •