Sayfa 106/443 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 3541 madde; 841 - 848 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    bütün organizasyonu Yapı Kredi deki ...pu evladı yapıyor
    Globalde de aynı anneden olma üvey kardeşi var.

2. Alım için fiyat kolluyorum. Spekleri attı üzerinden. Çok güzel oldu bence. Ytd.

HD1900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by BDGN Yazıyı Oku
    Alım için fiyat kolluyorum. Spekleri attı üzerinden. Çok güzel oldu bence. Ytd.

Bu kağıt kadar spek hakimiyetinde hisse zor bulunur. Spekler ky yi atar ancak.

4.  Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    Bu kağıt kadar spek hakimiyetinde hisse zor bulunur. Spekler ky yi atar ancak.
    Twitter'daki speklerden bahsetmiştim. Bu aralar reklam dönmüyor pek. Asıl spek tabiki var.

5.  Alıntı Originally Posted by BDGN Yazıyı Oku
    Twitter'daki speklerden bahsetmiştim. Bu aralar reklam dönmüyor pek. Asıl spek tabiki var.

Tamamdır, ben yanlış anlamışım. Yoksa inanılmaz bir ekip var tahtada.

6. ekibe selam ederim mal bekliyorsa ecük kesenin ağzını açıvercek yok öle üç kuruşa fasula euro dokuz buçuk lira y.t.değil

7.  Alıntı Originally Posted by Gentootr Yazıyı Oku
    Nerdeyse tüm hisselerin formlarında konu aynı , spek şöyle yaktı , tahtacı böyle yaptı , şirketin sahibi yok böyle , yaw arkadaş bunların en büyük sebeplerinden biri yatırımcı , al hisseni kaç yıllık yatırım yapmak istiyorsan yap yatırımını seç sağlam kaliteli şirketini , şirketinde arastir , vakti gelirse yatırım devam eder yok ihtiyacın varsa satarsın , yatırım borsa demek reel anlamda bu , ama malesef kumarhane gibi bakıyor bir çok yatırımcı sonra şikayetler bitmiyor , dünyanın birçok yerinde yatırımcı profili böyle , bir şirkete 1 saatlik , 3 günlük , birkaç aylık ortak olunurmu ?!!! Asla bir tavsiye değildir sadece bir bakış açısıdır sorumluluk kabul edilmez kalın sağlıcakla
    O dediklerin yatırımcı değil trader zaten abim Onların işi o.

8. Unuttum , birde bu şirket tahmin ediyorum birçok kişi biliyordur böyle bir şirkete ortagiz ne denebilir ki , bilen biliyor , düşünsene yatırımcı bu şekilde yatırım yapsa , spek tahtacı trader ne yapar en fazla kendilerince saz çalıp oynarlar

Sayfa 106/443 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •