Sayfa 370/443 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Altın ithalatına ek mali yükümlülük getirilmiş bugün. Çelik ithalatına da böyle bir düzenleme yapılırsa sektöre canlanma getirebilir.

2. 1.çeyrekte berbat kar marjı vardı.%13 gibiydi sanırım.Oysa %30 üzeri marjla çalışan bir şirketti.Talep eksikliği ve enerji fiyatları yüksekliği marjı düşürmüş .2.çeyrekte elektrik fiyatları düşmüştü.Birazda talep artışı nedeniyle marj yükselirse 6 aylık 500 milyon olabilir.Esas faaliyetlerden birinci çeyreği katlayacağını düşünüyorum bu çeyreğin.Bundan sonra ges' imizin katkısı olacak muhtemelen.Daha konforlu olacağız😁

3.  Alıntı Originally Posted by aslan.42 Yazıyı Oku
    1.çeyrekte berbat kar marjı vardı.%13 gibiydi sanırım.Oysa %30 üzeri marjla çalışan bir şirketti.Talep eksikliği ve enerji fiyatları yüksekliği marjı düşürmüş .2.çeyrekte elektrik fiyatları düşmüştü.Birazda talep artışı nedeniyle marj yükselirse 6 aylık 500 milyon olabilir.Esas faaliyetlerden birinci çeyreği katlayacağını düşünüyorum bu çeyreğin.Bundan sonra ges' imizin katkısı olacak muhtemelen.Daha konforlu olacağızğŸ˜
    3. ve 4. çeyrekte GES'in enerji maliyetlerini düşürmesiyle güzel rakamlar gelebilir, onun için bu çeyrek ilk çeyrekten iyi olması yeterli olur, sektör zaten canlı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Bu arada ft_2 ortağım geldin hareket getirdin.Başka hisselerden de bilirim bütün faaliyet raporlarını dikkatle okursun.İnsanları araştırmaya sevk ediyorsun.Bence de alacağın hissenin ne potansiyeli olduğunu ancak okuyarak öğrenebiliriz.Ben de uzun vadeli tuttuğum senetlerin faaliyet raporlarını okumaktan zevk alırım.

--fazla yazıp da speki-tahta yapıcıyı zora sokmayalım...

--bilanço açıklanınca görüşürüz...

6. bilanço gelmiş.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Dr. Who Yazıyı Oku
    bilanço gelmiş.
    Ne gelmiş sn dr, ben siteye giremdim bir türlü, umarım ilk çeyrekten iyidir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. DÖNEM KARI (ZARARI) 6 aylık 425.961.554
    3 aylık karda 316.018.782

yanlış görmediysem
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 370/443 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •