Sayfa 164/443 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    Bir tahta, Bu kadar mı kansız olur.?

Endeksin yukarı yaptığı günlerde eşek gibi yatar.

Endeksin aşağı yaptığı genlerde ise paldımsız eşek gibi aşağı koşar.

Sallandıkça uzar boyun, Hadi yavrum ÇEMTAŞ soyun...

YTD.

2. 25.10.2018 tarihli 500935 nolu Yatırım Teşvik Belgemiz ile yararlanacağımız destek unsurları aynı kalmak üzere, değişen ekonomik koşullar ile toplam sabit yatırım tutarı 78,5 Milyon TL olarak revize edilen teşvik belgemizin süresi 21.09.2021 tarihinde dolacak olmasından dolayı, 9 Kasım 2018 tarih 30590 nolu Resmi Gazete'de yayımlanan 323 Sayılı Cumhurbaşkanı Kararı Geçici Madde 12 gereği teşvik belgesinde kayıtlı sürenin yarısı kadar uzatılmış sayıldığından ve 29 Haziran 2021 tarih 31526 nolu Resmi Gazete'de yayımlanan 4191 Sayılı Cumhurbaşkanı Kararı Geçici Madde 14'e göre, 2 yıl uzatım imkanı tanındığından Yatırım Teşvik Belgemizin süresinin 21.03.2025 tarihine kadar uzatılması için Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığına başvuru yapılmıştır.

Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında yaptığımız yatırımla ilgili 30.03.2021 tarihli açıklamamızda ''MAN firması yeni üretim hattının deneme üretimlerine başlandığı'' bildirilmişdi,
    deneme üretimleri tamamlanan yeni MAN üretim hattı devreye alınmıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/964733
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bu haberleri de harcadınız ya helal olsun.
    Hem teşvik hem KAP gendermişken MAN üretimini de eklemişler, ne kadar ciddiyetsiz bir durum, eskiden tavan yapardı böyle haberlere.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    25.10.2018 tarihli 500935 nolu Yatırım Teşvik Belgemiz ile yararlanacağımız destek unsurları aynı kalmak üzere, değişen ekonomik koşullar ile toplam sabit yatırım tutarı 78,5 Milyon TL olarak revize edilen teşvik belgemizin süresi 21.09.2021 tarihinde dolacak olmasından dolayı, 9 Kasım 2018 tarih 30590 nolu Resmi Gazete'de yayımlanan 323 Sayılı Cumhurbaşkanı Kararı Geçici Madde 12 gereği teşvik belgesinde kayıtlı sürenin yarısı kadar uzatılmış sayıldığından ve 29 Haziran 2021 tarih 31526 nolu Resmi Gazete'de yayımlanan 4191 Sayılı Cumhurbaşkanı Kararı Geçici Madde 14'e göre, 2 yıl uzatım imkanı tanındığından Yatırım Teşvik Belgemizin süresinin 21.03.2025 tarihine kadar uzatılması için Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığına başvuru yapılmıştır.

Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında yaptığımız yatırımla ilgili 30.03.2021 tarihli açıklamamızda ''MAN firması yeni üretim hattının deneme üretimlerine başlandığı'' bildirilmişdi,
    deneme üretimleri tamamlanan yeni MAN üretim hattı devreye alınmıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/964733

Alkışlıyorum seni tarman, YKB olmuşsun ama küçük esnaflıktan kurtulamamışsın hala.
    Hisseyi en azından %2 zıplatacak haberi düşüş yönünde kullanmak ancak tahtacının işi olabilir.

5. Durumun vehameti ortada, 15 in altına geldiğinden beri yaklaşık 5 kere pozisyon aldım. Bu pozisyonlarda ya -1 ile +3 arası kar oranları ile satmak zorunda kaldım (ya elimdeki diğer hisseler için nakit lazım oldu, yada cemts den daha güzel hisseler keşfettim)

bugün yine 12.78 den pozisyon almaya başladım, hisse hareket tarzı olarak bana ters bir hisse de olsa da, artık bir çok akılcı sebep bu hisseyi tercih etmeyi zorunlu hale getiriyor. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

Kendi sektöründe f/k oranı en düşük hisselerden biri haline geldi ( ben sarky ve dmsas da pozisyon taşıyan birisi olarak bu iki hisseye kıyasla çok daha ucuz kalan cemts i görmezden gelemiyorum.)

Yeni yatırımların devreye girmesi ve karlılığın arması beklentisi.

Hissenin teknik olarak sağlam olduğu düşünülen dirençlere çok yakın olması ve uzun süredir kayda değer bir tepki yükselişi yaşamaması

Kafaya koydum performansı elinde bolca buluna sarky hissesinden zayıf kaldığı sürece sarky bozdurup cemts alacağım. Bunu yaklaşık 2 haftaya yaymayı planlıyorum. İki hisseye birbirine çıpalayacağım.

Kısa zamanlı ortağınız geri geldi

6.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Durumun vehameti ortada, 15 in altına geldiğinden beri yaklaşık 5 kere pozisyon aldım. Bu pozisyonlarda ya -1 ile +3 arası kar oranları ile satmak zorunda kaldım (ya elimdeki diğer hisseler için nakit lazım oldu, yada cemts den daha güzel hisseler keşfettim)

bugün yine 12.78 den pozisyon almaya başladım, hisse hareket tarzı olarak bana ters bir hisse de olsa da, artık bir çok akılcı sebep bu hisseyi tercih etmeyi zorunlu hale getiriyor. Bunları şöyle sıralayabiliriz.

Kendi sektöründe f/k oranı en düşük hisselerden biri haline geldi ( ben sarky ve dmsas da pozisyon taşıyan birisi olarak bu iki hisseye kıyasla çok daha ucuz kalan cemts i görmezden gelemiyorum.)

Yeni yatırımların devreye girmesi ve karlılığın arması beklentisi.

Hissenin teknik olarak sağlam olduğu düşünülen dirençlere çok yakın olması ve uzun süredir kayda değer bir tepki yükselişi yaşamaması

Kafaya koydum performansı elinde bolca buluna sarky hissesinden zayıf kaldığı sürece sarky bozdurup cemts alacağım. Bunu yaklaşık 2 haftaya yaymayı planlıyorum. İki hisseye birbirine çıpalayacağım.

Kısa zamanlı ortağınız geri geldi
    Bfren, Jants, Egeen de büyük oranlarla işlem görürken bizimki küçük esnaf gibi davranmaya devam ediyor. Mercedes Man ve daha nice markaya tedarikçi olmuş ama farkında değil.
    Hisseye gelince dün %2.5 eksi kapattı, bugün yeşil endeksde yine eksi, helal olsun tarmanatöre.

7. Hadi bakalım aslan parçası anladın sen beni....

8.  Alıntı Originally Posted by NoMoreBets Yazıyı Oku
    Hadi bakalım aslan parçası anladın sen beni....
    Ne aslanı, kedi gibi miyavlamayı bile beceremiyor ortak, olsa olsa eşek olur bundan.
    Bir de Mercedesçi geçiniyor.

Sayfa 164/443 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •