Sayfa 160/443 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

18.32 yi, zirveni geçeceksin. Sonra düşünürüz.

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    İş yatırım mum grafik atmış bilmem kaç günlük mumlara göre 12.32 hedef fiyat, ıvır zıvır. Piyasada başka kağıt mı bulamadınızda cemtaşa yazıyorsunuz. Gün içi aracı kurum mapilasyonları. Başka kağıt yok mu? Piyasa devlerini bıraktınızda cemtaşa sardınız. Yayınlatın raporları... Sıkıntı yok.
    İş yatırımın attığı analiz teknik analizdir. Teknik analiz illa gerçekleşecek diye birşey yok. Belirli bir grup hissede sürekli bu analizler çıkıyor. Mesela sarky de yıldız pazar ona niye hiç bu analiz çalışmasını yapmıyorlar enteresan.

Yine de yabana atmamak lazım bu analizleri. Anti parantez niye bu kadar ucuz fiyatlanma derdinde anlamak çok zor sıkı takibinde olan sarky dmsas, tuclk, hepsi f/k olarak cemts e fark atmış durumda. Cemts en ucuz biliyorum ama almaya cesaret edemiyorum.

Aracı kurumlarin markajinda olması hisseyi kabız ediyor. Patronu zaten sindirim sıkıntısı yaşıyor.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    İş yatırımın attığı analiz teknik analizdir. Teknik analiz illa gerçekleşecek diye birşey yok. Belirli bir grup hissede sürekli bu analizler çıkıyor. Mesela sarky de yıldız pazar ona niye hiç bu analiz çalışmasını yapmıyorlar enteresan.

Yine de yabana atmamak lazım bu analizleri. Anti parantez niye bu kadar ucuz fiyatlanma derdinde anlamak çok zor sıkı takibinde olan sarky dmsas, tuclk, hepsi f/k olarak cemts e fark atmış durumda. Cemts en ucuz biliyorum ama almaya cesaret edemiyorum.

Aracı kurumlarin markajinda olması hisseyi kabız ediyor. Patronu zaten sindirim sıkıntısı yaşıyor.
    kağıt acayip toplu ve götürülmüyor. söyleyecek söz bulamıyorum. demir çelik karları süper, otocular uçuyor, bu kağıt sürünüyor.
    yapacak bişey yok. elimize yapıştırmışlar gibi bekliyoruz. oysa borç harç yok. sermaye çok az. ben bedelsiz bekliyorum, yada başka bi haber, satıp gitsinler, çimento ile uğraşın, gyo ile uğraşın, sizin işiniz bu. üvey evlat muamelesi yapılıyor. yatırımcının emekleri heder ediliyor, yoksa bizde faize bağlamasını bilirdik. ayıp, günah, biraz etik ve dürüst olun.

ben size yol söyleyeyim, gidin cemtası satın, afrikada güzel bi çimento fabrikası açın bursa çimento üstünden. yada gidin beyaz çimento işine girin filan. evet doğru bu şirketi siz mükemmel hale getirdiniz ama mükemmel hale gelen şirket 18.32 lerden 13.07 lere düşüyor ve aracı kurumlar her ne hikmetse daha düşük fiyat veriyor, oysa çeyreklik kar 57 milyon!yahu böyle gelse 100 milyon sermayeye 230 milyon kar demek!hangi akla mantığa izana bu fiyatlarda biri söylesin. arasak piyasa böyle fiyatlıyor demeyin ama dersiniz.
    Biz yatırımcıları böyle pis ve çapulcu baskılara maruz bırakmayın. rızkımızı bağlamışız. elbet birileri geçmişte olduğu gibi sizi satın almak ister, geçmişte olduğu gibi. alamadı ise içinde kalmıştır. bu işler böyledir.

5.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    günlük

haftalık

Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Bişey kalmamış 12.74 e sn pehlivsn. Alt üstü %2 filan. İnceldiği yerden kopsun

7. 7 fk fazla geldiyse 6 ya inecez yilsonu hadi iyisin spek kardes. Bas bakalm nereye kadr baska hisselerden kazandigimizi buraya getiririz.biz bekleriz milyonlarca lotu olanlar dusunsun.

Yatirim tavsiyesi degildir.

Bilici sıfır borçtu uçtu gitti. Bu kekliktede borç sıfır. Tam avlamalık, benden kaçmaz

Sayfa 160/443 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •