Sayfa 104/443 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 3538 madde; 825 - 832 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. dayı hiç acele etmiyor, sakin, sabırla götürüyor.16.20 üzerinde kalışlarda yürürü devam eder..18.44..18.75...19.93

2. an itibariyle tahtaya satış geldi

3.  Alıntı Originally Posted by tırtıl Yazıyı Oku
    an itibariyle tahtaya satış geldi
    toparlanma emareleri görülmezse 15.76 altı sıkıntı çıkartabilir

4. altına imza atacaktık baktık ağa yohtir ışınlandı mübarekne ara yazdın ne ara sildin pes y.t.değildir

5. Yaw birşey ekleyecektim yanlışlıkla sildim neyse imza atacak dan altına tekrar yazayım , tırtıl niki kullanan kardeşe cevab olarak , kardeş bucim ve cemtas teknik çizelgeler ile hiç işi olmaz , bu şirketin sahipleri ne isterse o olacak ki takip edersen göreceksin , aşağı destek yukarı direnç gerçekten hikaye en azından bu hisseler için , ama bizim gibi bu şirkete inanmış kişiler sabırla bekliyor cunki neyin ne olduğunu biliyor , haricinde seni strese sokar takma kafana , merak edenlere soyliyim , 2017 başlarında aldım 2,87 hiç satmadım cunki borsa benim için bu şekilde yatırım yaparsam gereğini yapmış sayıyorum aksi halde herturlu kumar oynarım borsada da al sat yaparım buna dahil yani kumara dünyanın hiç bir yerinde kimse üç beş saatliğine yada günlüğüne yada aylığına yatırım yapmaz gerçek yatırımcı , aksi dediğim gibi tüm kumar gereçleri aynı işi görür , kal sağlıcakla

6. sizde bayağı eskisiniz ismail abi bizi nevşehire götürsün balona binelim peri bacalarını görelim kapadokyayı gezelim 5 yıldır dışarı çıkmıyoz küflendik evde iyi olmazmı ortağım bol kazançlar y.t.değil gezmek tozmaktan bahsediyoruz

7. BUCIM ile ayni hareketleri gosteriyor snaki bu hisse. Ayni takim mi yonetiyor acaba?
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

8. hacim yavaş yavaş duruluyor gibi

Sayfa 104/443 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •