Sayfa 397/443 İlkİlk ... 297347387395396397398399407 ... SonSon
Arama sonucu : 3541 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Muhtemelen dün yine panikçilerin malını kaptı tahtacı, 14.40'dan 13.70'e saldı, bugün tekrardan 14 üstü açıp devam ederse iyi olur, ya da dibini sıyırmaya devam eder.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Adam olmayacağın anlaşılmıştır Cemts, maymuna çevirdin hisseyi tahtacı, endekse bu kadar duyarlı olduğunu bilmiyorduk keza 5 binde 8 bine giderken öyleydi.

3. 03.01.2023 tarihinde TL bazında 13.18
    03.01.2023 tarihinde DOLAR bazında 0.70
    12.09.2023 tarihine kadar TL bazında para pul olmuş. Bizim gibi şirketin hissesini inanan insanların umutlarını mahvetmiş ama sayın İ.T bey ve avaneleri bu dönemde bilerek ve isteyerek hissenin rasyolarını mükemmel tutup yeni gelen yatırımcıları canından bezdirerek AL-SAT larla para kazandıklarını düşünüyorum. Birazcık hissesine ve kendisine güvenen yatırımcıları sahip çıkan ahlaklı bir PATRON olsaydı faizlerin %40-45 lerde olduğu bu dönemde sizce bu rakamlarda kalır mıydı? Gerçekten çok yazık çok. YTD DİR.

4. Haklısınız sn.Aydın, Cemts bu sene resmen kambur oldu sırtımızda, paramızı pul etti.
    Bugün bakıyorum da Egeen tavan, Asuzu tavan, Otkar tavana yakın, zarar manyağı ülker bile 85 oldu vs. peki biz neden %2 eksiyiz, piyasa mı bunu böyle fiyatlıyor Allah aşkına söyleyin.
    Son düzenleme : bawer; 12-09-2023 saat: 14:06.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Haklısınız sn.Aydın, Cemts bu sene resmen kambur oldu sırtımızda, paramızı pul etti.
    Bugün bakıyorum da Egeen tavan, Asuzu tavan, Otkar tavana yakın, zarar manyağı ülker bile 85 oldu vs. peki biz neden %2 eksiyiz, piyasa mı bunu böyle fiyatlıyor Allah aşkına söyleyin.
    Sayın bawer ülkerin zararı tc borsasında karı ise Londra kasasında o sahtakarlara inanmayın.....Gıda da kıytırık şirketler milyar kar açıklarken piyasayı domine eden Ülker zarar ediyor inanalım mı .....YTD

6.  Alıntı Originally Posted by 0634 Yazıyı Oku
    Sayın bawer ülkerin zararı tc borsasında karı ise Londra kasasında o sahtakarlara inanmayın.....Gıda da kıytırık şirketler milyar kar açıklarken piyasayı domine eden Ülker zarar ediyor inanalım mı .....YTD
    Ülker bu dönem ilgilendiğim bir hisse değil hocam, ama zarar yazmasını ben de normal karşılamıyorum, Kervts ile tanışıklığım var orda da fırın kakaladılar, midem bulandı. Geçen seneydi sanırım 5 liraydı bir arkadaşta vardı, hisse 87 lira olmuş, biz de cilop gibi şirkette neler çekiyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    haklısınız sn.aydın, cemts bu sene resmen kambur oldu sırtımızda, paramızı pul etti.
    Bugün bakıyorum da egeen tavan, asuzu tavan, otkar tavana yakın, zarar manyağı ülker bile 85 oldu vs. Peki biz neden %2 eksiyiz, piyasa mı bunu böyle fiyatlıyor allah aşkına söyleyin.
    sayın bawer çemtaş ile ilgili en ufak bir şüphem yok kim ne derse desin mükemmel çalışıyor defalarca yazdım önündeki en büyük engel borsa eski spekalatörü i.tarman ve avaneleri bunu görenler ve bilenler ne kadar iyi olursa olsun bu hisseye bulaşmıyorlar. Maalesef i.tarman ve avaneleri burayı tam bir kazanç kapısına dönüştürdüler. (endeks 4400 den 8200 e gelmiş hissenin durumu ortada) bu yüzden patron ne zaman isterse hak ettiği yere gelecektir.( yine yazıyorum orta ve uzun vade düşünün) yatırımcının bu kadar ahını almaya bu yaşta değer mi? Onu da patron düşünsün. Ne diyeyim gözünü toprak doyursun. Ytd dir.

8.  Alıntı Originally Posted by aydın9 Yazıyı Oku
    sayın bawer çemtaş ile ilgili en ufak bir şüphem yok kim ne derse desin mükemmel çalışıyor defalarca yazdım önündeki en büyük engel borsa eski spekalatörü i.tarman ve avaneleri bunu görenler ve bilenler ne kadar iyi olursa olsun bu hisseye bulaşmıyorlar. Maalesef i.tarman ve avaneleri burayı tam bir kazanç kapısına dönüştürdüler. (endeks 4400 den 8200 e gelmiş hissenin durumu ortada) bu yüzden patron ne zaman isterse hak ettiği yere gelecektir.( yine yazıyorum orta ve uzun vade düşünün) yatırımcının bu kadar ahını almaya bu yaşta değer mi? Onu da patron düşünsün. Ne diyeyim gözünü toprak doyursun. Ytd dir.

Ben hep derim, patron etkisi de bir yere kadar, şirket faaliyetleri, mali tabloları iyi olsun, vizyonu olsun benim için yeterli, temel mutlana bir gün fiyatlar.
    Şirket yönetimi Mercedes ve MAN gibi global devlerle işbirliği yaparak özel üretim hattı kurdu, GES yatırımı yaptı, arsalar aldı, küçücük bilanço rakamlarından büyük rakamlara çıktı, hep dile getirdik bunları, yani hiç bir sıkıntı yok, sadece hissenin bu seneki performansı kabullenemez kadar kötü, piyasa ve sektörden geri kalmasaydı kimse bir şey demezdi zaten, diğer konular vicdan meselesi.

Sayfa 397/443 İlkİlk ... 297347387395396397398399407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •