Sayfa 432/443 İlkİlk ... 332382422430431432433434442 ... SonSon
Arama sonucu : 3541 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Endeks az bir kızarsa foseptiğe atılıyor hemen, yatıp kalkıp millete saydırtmak için çabalıyor, nasıl bir ruh haliyse artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yakın zamanda Kcaer 24 lira, Cemts 14 liraydı, bugün baktığımızda Kcaer 59 lira, Cemts 12 lira.
    Kcaer'de de pozum vardı ve hepsini onunla değiştirmeyi de düşünmüştüm ama çok hamallık yaptığım için yapamamıştım, ne diyelim Allah bildiği gibi yapsın.
    Dün tavan, bugün yine tavan, katma değerli ürün satan Kcaer ve vasıflı çelik üreten Cemts arasında ne fark var diye düşününce insanın aklına patrondan başka bir şey gelmiyor, Parsn da öyle, f/k olara onlar 27!lerde, Cemts 6'larda yuh be yuh.

3. Bu günlerde çevrenizde birazcık borsayla ilgilenen birilerine BUÇİM ve ÇEMTAŞ ı sorsanız size şöyle derler şirket olarak rasyoları
    mükemmel ama SAHİPLERİ işte bu yüzden insanlar BUÇİM ve ÇEMTAŞ a buzdolapı gibi soguk bakıyorlar. Şuanda işlem gördükleri fiyatlardan belli değil mi? YTD DİR

4.  Alıntı Originally Posted by aydın9 Yazıyı Oku
    Bu günlerde çevrenizde birazcık borsayla ilgilenen birilerine BUÇİM ve ÇEMTAŞ ı sorsanız size şöyle derler şirket olarak rasyoları
    mükemmel ama SAHİPLERİ işte bu yüzden insanlar BUÇİM ve ÇEMTAŞ a buzdolapı gibi soguk bakıyorlar. Şuanda işlem gördükleri fiyatlardan belli değil mi? YTD DİR
    Haklısınız, ben de temele odaklanıp hamallık yaptım, bu yönetim için daha Allah razı olsun diyen birine rastlamadım ama şahsen yeminliyim şirket çalıştığı sürece ve zararlar yazmadığı sürece satmayacağım, koyduğum parayı batık olarak görüyorum artık.

5. Sayın BAWER bu saatten sonra çemtaşla ilgili söylenecek birşey kalmadı. sözün bittiği yerdeyiz bizde Allaha havale ettik tam 1 senedir bize kök söktürdü inşallah bize çektirdiklerinin tam bin katını kendileri çekerler. YTD DİR.

6. Sabah bir kurum 14 alınıp 15.10'larda da verilebilir diye yorum yapmıştı, 14 üstüne attı sonra yine aşağı geldi, kim takar tekniği temeli.

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Bu hafta da 13.22 üzeri kapattırmadı i.t.

Üstte 15 rakamı var onu biliyoruz zaten.

8. Ne oldu bunun bilanço yalan mı oldu.

Sayfa 432/443 İlkİlk ... 332382422430431432433434442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •