Sayfa 396/444 İlkİlk ... 296346386394395396397398406 ... SonSon
Arama sonucu : 3551 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Tam olmasa da niş imalat yapması bakımından Yksln biraz.

Sent from my 2201116PG using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Açığa satış diyen yok, açığa alıp 2 gün sonra poz kapatıyorsun, ya parasını getir ya da malını sat diyor banka, portföyün kadar sana öyle bir imkan veriyor, yatırmazsan faizini alır, anlaşılmıştır umarım.

Neyse ben biraz direksiyonu Bucim'e kırdım, bunda hareket yok şimdilik.
    Buna açıga almak denir,açığa satış denmezki
    Sagliklar

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Açığa satış diyen yok, açığa alıp 2 gün sonra poz kapatıyorsun, ya parasını getir ya da malını sat diyor banka, portföyün kadar sana öyle bir imkan veriyor, yatırmazsan faizini alır, anlaşılmıştır umarım.

Neyse ben biraz direksiyonu Bucim'e kırdım, bunda hareket yok şimdilik.
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Buna açıga almak denir,açığa satış denmezki
    Sagliklar
    Bu işleme ne açığa almak denir ne de açığa satmak. Buna kredili işlem yapmak denir. Kredili işlemlerde gün içi alım satımlardan herhangi bir ücret alınmaz fakat akşam mal elinde kaldığında gecelik faiz ödenir. Kredili malı faizini ödemek suretiyle dlediğin kadar taşıyabilirsin.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Kesinlikle yazdığınız gibi yapıyorlarmış, faaliyet karından fazla tahtadan para kazanıyorlarmış. Bütün işleri güçleri tahtada mal kapmak. Yıllar önce diğer şirketinde çalışan birinden dolaylı yönden böyle bir bilgi almıştım.
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Adamların işi ekran başında oturup yatırımcının malını saymak, alan varsa aşağı basıyor, satan varsa yukarı, haliyle hisse bir mok kazandırmadığı için milletin dikkatini çekiyor ve aldırıyor, hiç bir zaman yatırımcı dostu olmadı bu şirket, ortaklarıyla husumetli sanki.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

5.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bu işleme ne açığa almak denir ne de açığa satmak. Buna kredili işlem yapmak denir. Kredili işlemlerde gün içi alım satımlardan herhangi bir ücret alınmaz fakat akşam mal elinde kaldığında gecelik faiz ödenir. Kredili malı faizini ödemek suretiyle dlediğin kadar taşıyabilirsin.
     Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Kesinlikle yazdığınız gibi yapıyorlarmış, faaliyet karından fazla tahtadan para kazanıyorlarmış. Bütün işleri güçleri tahtada mal kapmak. Yıllar önce diğer şirketinde çalışan birinden dolaylı yönden böyle bir bilgi almıştım.

Doğru tespitler. Veliaht Tarman lar ekran başında.Baba parası yiyen züppeler. Dinazor ekibi bu yüzden şirket yönetiminde tutuyorlar.

6. Hisse için özellikle 2023 yılı sıkıntılı geçti geçiyor, endeks ralli yaparken, yönetim büyük bedelsiz yapmasına rağmen hisse kuruş kazandırmadı, geçen hafta nihayetinde zirve geçildi derken tavandan 2 liradan fazla aşağı geldi yine, sene sonuna kadar bu açılan makası kapatacağını umuyorum, özellikle de GES'in bilançoya etkisi de olursa daha iyi olacak, yönetim vadelideki paranın çok bir bir kısmını alım için ayırsaydı çok iyi yerlerde olurdu.

İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Sanırım ölümü gösterip sıtmaya razı etti tahtacı, amaaan yine tavan mavan yapma, 14 üstü kal yeter.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku

sayın skpmk tam 1 yıldır İ.T ve avanelerinin burayı bir kazanç kapısı gibi gördüğünü özellikle borsaya yeni gelen KÜÇÜK YATIRIMCIYI HİSSEYİ cazip tutup avladığını defalarca yazdım. bu yüzden (AHLAKLI VE KARAKTERLİ) İ.TARMAN bey efendiden para kazanmak istiyorsanız orta ve uzun vadeli yatırımcı olmak zorundasınız.ÇEMTAŞ mutlaka ederini edecektir. Daha önce belirttiğim gibi benim zamanım bol ya sizin SAYIN İSMAİL TARMAN? YTD DİR.

Sayfa 396/444 İlkİlk ... 296346386394395396397398406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •