Sayfa 391/443 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441 ... SonSon
Arama sonucu : 3541 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Tepe kırılımına yakışır bir kapanış yap da emeğine değsin tahtacı, bugün en yüksek 14.14 gördün, 14 kapat yeter.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tepe kırılımına yakışır bir kapanış yap da emeğine değsin tahtacı, bugün en yüksek 14.14 gördün, 14 kapat yeter.
    Birgün seni meth edeceğimi aklımdan bile geçirmedim tahtacı, yiğidi öldür ama hakkını ver.

3. Yeni tahtacı nasıl bi kişilikse yılların yılkı atı cemtaşı İngiliz atına dönüştü. Helal olsun

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Birgün seni meth edeceğimi aklımdan bile geçirmedim tahtacı, yiğidi öldür ama hakkını ver.
    Tavana yapıştı valla, demek ki tahtacıyı övmek gerekiyor, hep eleştirdik o yüzden gitmiyormuş. Kral tahtacı.
    İyi haftalar.

5. Dönüp tekrar tavan yaparsa büyük temizlik yapmıştır demek ki, tahtacı dellendi iyice rodeo boğasına döndü.

6. Sabah yapılan tavan cemtaş da hiç güven vermez şaşırtmadı yine

7.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Sabah yapılan tavan cemtaş da hiç güven vermez şaşırtmadı yine
    Evet, tavan keyfi çok kısa sürdü, dönüp tekrar kapatsaydı iyi olacaktı ama beceremedi yine, buralarda biraz dengeleme yapıp güç toplamalı, diğer katlayan hisseler de öyle yaptılar zaten, şimdi brsan tavan, Asuzu tavan, nerden nerelere geldiler, vay be, kimse altın tepside para ikram etmez, senelerdir cefasını çekiyoruz.

8. Aylık grafikte müthiş görüntü mevcut 13.50 ortalama ile 100k ortak olduk uv düşünüyorum teknik olarak aksamda bu hissede ov 60 uv 3nhaneler çok abartılı değil aslında yeterki tahtacı istesin
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 391/443 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •