Sayfa 85/443 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 3541 madde; 673 - 680 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Göstergeleri rahatlatma
    aynı düşünüyoruz

Alıntı Originally Posted by Marquez da Silva Yazıyı Oku
    11.70 ile maliyetlendim bugün, tavan olacakken son 1 saat bastılar, neler oldu öyle, bilgilendirecek var mı? Grup satışı mı, silkeleme mi, kar satışı mı?
    Hocam 2.ceyrek ne olabilir sizce...bence cok berbat bilanco aciklayacak...her yukselis sonrasi iyi haber gelecek diye birsey yok...

3. Bilanço ile ilgili bir öngörüm yok, teknik ve haber odaklı olarak girdim hisseye. Haftalık tarihi yüksek fiyatını kırdığını düşünüyorum. Buradan fibo dirençlerine mercedes ve man fabrikasından alacağı siparişlerle ataklar yapacağını umuyorum.

4. bilançoda ayar çekmezlerse CEMTS ve BUCIM zarar açıklayacak diye tahmin ediyorum..?
    bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. kar açıklarsa İP ime zarar açıklarsa KUŞAĞIMA 5 yıldan beri sıkıntısını çekiyoruz y.t.değildir

Bu sene keyfini sürersiniz.

7. Buda bir garip durum 24 temmuz sonrası yorum yazan yok hisse 19 kişi canlı mı?

Cansız mı?

Kar fena değil sadece 2. çeyrek 25 milyon kar toplam 6 aylık 40 milyon

8. Bir çok fabrikanın eksi yazdığı deli gibi zararlar açıkladığı ve açıklayacağı bu dönemde 40 milyon kar bence korkunç olumlu bir rakam geldi.2.çeyek hep kısa çalışma vardiyalı sistem ile geçti sipariş alınamadı tedarik sıkıntı oldu Mercedes Man gelemedi ama her şeye rağmen 40 milyon kar yazmak 3.öeyrekte Mercedes’ten alınan sipariş man ile yapılan görüşme eklenirse beklenti çok büyüyebilir.ben çok olumlu bir rakam buldum bu devirde bu şartlarda bu kar her babayiğit yapamaz ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 85/443 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •