Sayfa 223/443 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 3538 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. USD bazında 0,618 ( 1.97 USD) i zorluyor kısada itici bir güç olması lazım kırarsa 2,22 -2,55 dolara gidebilir.

TL bazında kritik bir seviyede kalmış. 32,14 TL olan günlük fiyat 32,18 fibo seviyesi altında kalmış. Fibonun birebir kuruşlu çalışmayacağını da hesaba katarsak 32,18 TL üstünde kalması durumunda 38,44 e kadar gidebilir. Göstergeler düşüş pozisyonunda bunuda göz önünde bulundurmak lazım.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. 32.02 altı sıkıntı gibi.

Katma değeri yüksek otomotiv ürünleri üretmekte

ama diğer demir-çelik firmalarındaki düşüş bunu da etkiledi.

Satış ve karlılıklarda önemli değişme olmadığı sürece yükseliş

devam eder.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Bir defa olsun yatırımcıyı bezdirme bir defa olsun or..... k yapma.
    Ama ne yaparsan yap biz burdayazı.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

4. İki adet düşen fibo üzerinden konusursak 21 aralık fibosundaki 32,18 TL ile kısada ; 7 hazirandaki kısa fibo 31,96 TL direnç oluşturmuş durumda şişmiş olan günlük macd yi sogutacalar sanırım. aylık ve haftalıkta bir sıkıntı yok.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Açılışta %2-3 direk açması gerekirdi alım fırsatı verince şüphelendim çıkmaya karar verdim ve 3560 dan çıktım. Satma kararımda diğer unsur ise kardemirin yarı yarıya daha ucuz olmasıydı. Sonra düşündüm ki bursa çimento almam gerekiyor şu an fk en ucuz bursa çimentolar arasında, 2.85 maliyetle bekliyorum. Çimsa ucuz görünebilir ama esas faaliyet karı değil geliri. Herkese bol şans diliyorum
    Bursa Çimentonun tüm geliri de çimento kârı değil, % 70 belki daha fazlası Çemtaş'tan geliyor konsolide edildiği için. Bursa çimentonun Finansal Raporunda gelir kaynaklarının kalemleri detaylı veriliyor, oradan inceleyebilirsiniz.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

33.98 üzerinde pimi çekilirse..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    33.98 üzerinde pimi çekilirse..
    Çektiler pimi patlattılar

8. Nitelikli çelikte son tango

Sayfa 223/443 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz