Sayfa 51/443 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 401 - 408 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. 1 ay oldu aynı yerde debelenip duruyor, bir haber mi bekliyor nedir bunun derdi bilinmez.
    Endeks çok iyi yerlere geldi, hayat normale dönüyor, çarklar hızla dönmeye başladı, Mercedesçilerin ziyareti bekleniyor, çiçeği burnunda yeni YKB varken neden bu kadar baskı var acaba.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. bunalttılar, yordular.. el mahkum haberler gelecek, mersedesçiler olur, mancılar olur farketmez.. işte o haber geldiğinde ben burada olacağım yatırım tavsiyesi değildir, zira zarar kol gibi

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    1 ay oldu aynı yerde debelenip duruyor, bir haber mi bekliyor nedir bunun derdi bilinmez.
    Endeks çok iyi yerlere geldi, hayat normale dönüyor, çarklar hızla dönmeye başladı, Mercedesçilerin ziyareti bekleniyor, çiçeği burnunda yeni YKB varken neden bu kadar baskı var acaba.

Yoruldum endeks düssede bizde yol alsak diyor asagi..

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Yoruldum endeks düssede bizde yol alsak diyor asagi..
    harbiden bunu diyor olabilir ha sayın rex)))) ama işte gel gör ki endeks de düşmüyor ki)))

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    1 ay oldu aynı yerde debelenip duruyor, bir haber mi bekliyor nedir bunun derdi bilinmez.

Dİrenci geçti galiba, kırdığı zaman da buralarda durmamalı.

6. bir haber filan mı var sayın ortaklar? 7.80'e deydi biraz önce. bu defa 7.74 direncini geçecek gibi görünüyor.. hayırlısı bakalım. yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bildiğim en yakın beklenen haber Mercedesçilerin fabrika ziyareti, öncesinde hisse biraz ilerlese bari.

8. Parsn tavan sen neyi bekliyorsun

Sayfa 51/443 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •