Sayfa 93/443 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 737 - 744 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by NoMoreBets Yazıyı Oku
    ben o haberin 12 üzerine giderken fiyatlandığını düşünüyorum, sonuçta haber düşse bile tamam mercedes ok verdi diyecek sadece.

Şahsi görüşüm şirketin finansal ve operasyonel olarak doğru yönde olduğu, yukarı trend devam edecektir, iyi seviyede nakit pozisyonu, düşük borç yapısı, UV borcu hiç olmaması, birikmiş karlar yüksek öz sermaye, kur yönetimi güzel, ikinci çeyrek bile piyasaların durmasına rağmen gayet güzel sonuçlanmış.

Günlük dalgalanmalara bir şey diyemem kolay kaldırılıp indirilebilen bir hisse ama orta vadede daha iyi yerlere gelmemesi için neden yok.

Haklısınız ama yine de hissenin hareketlenmensinden ziyade onayın gelmesi ve üretimin başlaması bizi rahatlatır, çünkü süreç uzadıkça acaba problem mi var diye düşünmeden edemiyor insan.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Temel ile Dursunun fıkrasını bilirsiniz, soğukta dağda mahsur kalmışlar ısınmak için bir şeyler yaparken Temel Dursun'a ısınıyorsan eyvallah ama başka birşey yapıyorsan ayıp ediyorsun demiş ya o hesap bizim hissede, mal topluyorsan eyvallah ama alçalan üçgen yapıyorsan ayıp ediyorsun tahta yapıcı kardeş!!!!

3. şu 10.22 laneti kabus gibi çöktü üstümüze.. bi kırabilse.. yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by NoMoreBets Yazıyı Oku
    ben o haberin 12 üzerine giderken fiyatlandığını düşünüyorum, sonuçta haber düşse bile tamam mercedes ok verdi diyecek sadece.

Şahsi görüşüm şirketin finansal ve operasyonel olarak doğru yönde olduğu, yukarı trend devam edecektir, iyi seviyede nakit pozisyonu, düşük borç yapısı, UV borcu hiç olmaması, birikmiş karlar yüksek öz sermaye, kur yönetimi güzel, ikinci çeyrek bile piyasaların durmasına rağmen gayet güzel sonuçlanmış.

Günlük dalgalanmalara bir şey diyemem kolay kaldırılıp indirilebilen bir hisse ama orta vadede daha iyi yerlere gelmemesi için neden yok.
    güzel analiz sayın no more bets.. tam da bu yüzden buradayım.. yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    şu 10.22 laneti kabus gibi çöktü üstümüze.. bi kırabilse.. yatırım tavsiyesi değildir.
    10.40 üstü kapatsa tam olacak.

6. direnci kırdık galiba..yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    direnci kırdık galiba..yatırım tavsiyesi değildir.
    Kapanış önemli ortak.

8. Diğer sektör hisseleri gibi esaslı bir çıkış yapamadı gitti Cemts, az bir umut verip yine başa dönüyor.

Sayfa 93/443 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •