Sayfa 100/443 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3540 madde; 793 - 800 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    güncel durum..

emeğinize sağlık, sahiden şiir gibi temiz bir teknik izliyor sanki. geldi sizin üçgenin alt çizgisine dayandı. umarım yukarıyı tekrar dener ve hacimli kırar. yatırım tavsiyesi değildir.

2. destekten dönmüşüz..

3. bir üye ziyaretçi yok tenekenin tadı yok nerde foseptik hepsi uçuyor çemtaşın yüzüne bakan yok y.t.değildir

4. İki gündür kıpırdama var sanki. Takipteyiz
     Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    bir üye ziyaretçi yok tenekenin tadı yok nerde foseptik hepsi uçuyor çemtaşın yüzüne bakan yok y.t.değildir

5. [QUOTE=batanborsacı;4750968]bir üye ziyaretçi yok tenekenin tadı yok nerde foseptik hepsi uçuyor çemtaşın yüzüne bakan yok y.t.değildir[/QU

Uzun vade aldım tutuyorum. Her geçen gün üzerine ekliyorum
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by batanborsacı Yazıyı Oku
    bir üye ziyaretçi yok tenekenin tadı yok nerde foseptik hepsi uçuyor çemtaşın yüzüne bakan yok y.t.değildir
    Telaşa gerek yok. O kadarda sahipsiz değil. Çalı dibi iyidir. Hem spekler çok yazılan sayfalarda ky nin telaşını görüp baskıyı artırır. Hiç yazılmayan sayfada buranin ky si sağlam almış unutmuş. Burdan tirtiklama yapamam deyip yukarı sürer. Burada biraz salladim. Kusura bakmayın. Belkide gönlümden öyle geçiyor öyle olsun istiyorumdur

7. Çok sessiz, bu ky hisseye gelmemiş demektir.
    Herkese bol kazançlar.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

Sayfa 100/443 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •