Sayfa 417/443 İlkİlk ... 317367407415416417418419427 ... SonSon
Arama sonucu : 3544 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Şu görüntüde trende sokma çalışması başarıyla sonuçlandı. Günlük MACD dönüyor.

Savaş riski ; bugünkü konuşmanın pazartesine yansıması vs. bunlar hep risk..... Hızlıca bir 13,40 ve 17,63 üstüne atsaydık.

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Arkadaşlar bu agridaki ges santral işinin parası nereden ödenecek acaba ,bu konudan anlayan bir kardeşimiz cevap verebilir mi mümkünse

3. Çok detaylı bilanço ve temel veriler analizi ...ayrıca ges proje detayları met kâra etkisi anlatılmış.

https://youtu.be/dCC1ZdcwFoY?si=MHQ5FcW_cDzY7je0

4. Jants 500 küsur kar 20'lerde f/k ile uçuyor bizimki 8 kar ile 6 f/k ile sürünüyor, olamaz denilen her şeyi yapıyor.
    İyi haftalar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Çok detaylı bilanço ve temel veriler analizi ...ayrıca ges proje detayları met kâra etkisi anlatılmış.

https://youtu.be/dCC1ZdcwFoY?si=MHQ5FcW_cDzY7je0
    Teşekkürler sayın Mehmet tercüman,videoyu izledim,ücretin nasıl ödeneceği konusunda bilgi yok sanirim ,detaylı anlatım güzel olmuş Allah razı olsun...bizde kabaca bir hesap yaptığımızda yıllık 1 milyar kar olsa .yüzde 25 civarı enerji maliyeti olsa onunda yarısı.en kötü 125 milyon yıllık faydası olur gibi projenin.üstü olursa daha mutlu eder Tabiki bir atak yapıp yüzde yüz enerjiyi sağlayacak yeni santral haberide gelebilir belki, teşvikler bol olursa.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Jants 500 küsur kar 20'lerde f/k ile uçuyor bizimki 8 kar ile 6 f/k ile sürünüyor, olamaz denilen her şeyi yapıyor.
    İyi haftalar.
    Sağolun sayın Bawer Cemtaşa sözümüz yok,kendi çalar kendi oynar malumunuz iyi haftalar

7.  Alıntı Originally Posted by yolcuuu Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın Mehmet tercüman,videoyu izledim,ücretin nasıl ödeneceği konusunda bilgi yok sanirim ,detaylı anlatım güzel olmuş Allah razı olsun...bizde kabaca bir hesap yaptığımızda yıllık 1 milyar kar olsa .yüzde 25 civarı enerji maliyeti olsa onunda yarısı.en kötü 125 milyon yıllık faydası olur gibi projenin.üstü olursa daha mutlu eder Tabiki bir atak yapıp yüzde yüz enerjiyi sağlayacak yeni santral haberide gelebilir belki, teşvikler bol olursa.
    Rica ederim dostum ... İlk sene olmasa da sonraki senelerde ges önemli olacak hem ihracat için hem de maliyet düşüşü açısından.

8. Avrupa'dan başka pazar bulma derdi yok gibi cemtaş ın,Avrupa'da bu sene zor hareketlenecek gibi gözüküyor 1 seneligine daha umutlu başka bir firmaya yatırım yapmak daha kârli olacak gibi ama tam bir muamma tabiki bu piyasa

Sayfa 417/443 İlkİlk ... 317367407415416417418419427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •