Sayfa 18/444 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 3551 madde; 137 - 144 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. yalnız cemts speği bilmeli ki düşürdüğünde yüklü alacak adamlar vardır.Ucuza kaptırma yazıktır.

Keske firsat birkac ay daha surse...zengin olmamiz birkac ay sarkar sadece....firsat kacarsa baska hisse bulmak o kadar kolay degil...

3. Gerek var mıydı?
    Mercedes ve Man denge çubuğu meselesi gibi bilinen ve zaten onaylanmayacak olsa bu tesislerin satınalınıp kurulmayacağı varsayıldığında KAP'a gönderilen bir haber ne kadar gerekliydi sizce? haber geldi ve şu sıra hiçbir senette görülmeyen peşpee 3 tavan yaptı.Ne demek? senet 5 TL den bir anda 6,73 oldu.
    Peki ne oldu? neredeyse tüm ihracat pazarı olan AB de fabrikalar tam kapasite üretime mi girdi? Oysa önümüzdeki dönem Almanya'da görülmemiş bir daralmanın yaşanacağını bilmeyen mi var?Şüphesiz tüm dünya daralıyor ve şiddetle daralacak.
    İşte bunu öngören fabrika yönetimi,yani spek; bu haberi yayınladı ve senedi 6,73'e çıkararak klasik oyununu yine oynadı.
    6.73'ü gören küçük yatırımcı her aşağı gelişte zengin olma hayaliyle bedava senet buldum diye daldı mı bilemem.Ama ben dalmadım.Tam aksine neredeyse hepsini sattım.Avucumun içi gibi tanıdığım speke yem olmadım.
    Şu an bu yorumu yazarken nasıl da veriyor aşağıya...ama bekleyeceğim tabi.Virüs ile olumlu gelişmeler olmadan bu borsanın asla gerçek anlamda düzelmeyeceğini bilmenin bilinciyle bekleyeceğim.

4.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Gerek var mıydı?
    Mercedes ve Man denge çubuğu meselesi gibi bilinen ve zaten onaylanmayacak olsa bu tesislerin satınalınıp kurulmayacağı varsayıldığında KAP'a gönderilen bir haber ne kadar gerekliydi sizce? haber geldi ve şu sıra hiçbir senette görülmeyen peşpee 3 tavan yaptı.Ne demek? senet 5 TL den bir anda 6,73 oldu.
    Peki ne oldu? neredeyse tüm ihracat pazarı olan AB de fabrikalar tam kapasite üretime mi girdi? Oysa önümüzdeki dönem Almanya'da görülmemiş bir daralmanın yaşanacağını bilmeyen mi var?Şüphesiz tüm dünya daralıyor ve şiddetle daralacak.
    İşte bunu öngören fabrika yönetimi,yani spek; bu haberi yayınladı ve senedi 6,73'e çıkararak klasik oyununu yine oynadı.
    6.73'ü gören küçük yatırımcı her aşağı gelişte zengin olma hayaliyle bedava senet buldum diye daldı mı bilemem.Ama ben dalmadım.Tam aksine neredeyse hepsini sattım.Avucumun içi gibi tanıdığım speke yem olmadım.
    Şu an bu yorumu yazarken nasıl da veriyor aşağıya...ama bekleyeceğim tabi.Virüs ile olumlu gelişmeler olmadan bu borsanın asla gerçek anlamda düzelmeyeceğini bilmenin bilinciyle bekleyeceğim.

Haberle 3 tavan yaparak en kral hareketi yaptı zaten, ileride bu global sıkıntılar biterse yoluna devam edebilir ama şimdilik genelde durumlar pek umut vermiyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. 6.55 leri gördüğümde, itiraf etmeliyim ki tüm mallarını 6.73 ten veren sayın behzat'ı arkasından baktıracak, açıkta bırakacak diye düşündüm. ama sayın behzat haklı ve de karlı çıktı tecrübe ve birikiminizi konuşturdunuz sayın behzat kutluyorum sizi.

6.  Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    Sayın;yavuzas.

Yukarıda arkadaş'da yazmış...

O boşluk, beni'de huylandırıyor...

Sanki tahta o yüzden duruyor, veya öyle düşünüp satmamızı istiyorlar.

Her boşluk bir gün gelir doldurulur...

Bu CEMTS kıçı ağır, bakalım algı ne tarafa sürükleyecek tahtayı.

YTD...
    sanırım o boşluk canımızı biraz sıkacak sahiden yatırım tavsiyesi değildir.

7. Yapı kredi baskı kuruyor kademe kaldırtmıyor iyi bir o.ç var ama burda herkes uzun vadede para kazanacak YTD

8.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    6.55 leri gördüğümde, itiraf etmeliyim ki tüm mallarını 6.73 ten veren sayın behzat'ı arkasından baktıracak, açıkta bırakacak diye düşündüm. ama sayın behzat haklı ve de karlı çıktı tecrübe ve birikiminizi konuşturdunuz sayın behzat kutluyorum sizi.
    Değerli yavuzas; çok teşekkür ediyorum.Sağolunuz.
    Evet,ben kendi zaferimle üphesiz mutlu oluyorum ama beni gerçekten mutlu edecek olan; yatırımcı kardeşlerimin de oyunu görerek ona göre vaziyet alıp, zarar değil kar etmeleridir.Sonuçta burada biribirimize faydalı olmak için paylaşım yapıyoruz.
    Aslında oyun gerçekten açıktı.Düğün yok,bayram yok ve enişte eğer baldızı öpüyorsa niyeti kötüdür elbet.
    Yatırımcı kardeşlerimin şöyle bir silkinip dünyada ve Türkiye'de ekonomilerin bugünü ve yarını konusunda biraz düşünmeleri gerekir.Hani bu Temel hastayken ölüp de mezar taşına " hastayım hastayım diyordum da inanmaydunuz.Ne'oldi?" demesine benziyor.
    Sennet 9.80'lerden 4,30 lara düştüğünde herkesin şunu demesi gerekirdi; "ulan bu kadarı da tam abartı yani" ve senede dalması gerekirdi.4.30'lardan 6,73'e gelmiş ve böyle bir ekonomik kaosta Cemtaş ne yapsın?
    Müthiş bir olağanüstülük yaşanıyor.Herkes bunu gözönüne alarak haraket etmeli bence.

Sayfa 18/444 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •