Sayfa 49/443 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 3538 madde; 385 - 392 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Behzat beyden haberi olan var mi...allah sifa versin...
    iki, üç gün once sanırım Karton topiğinde gördüm..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    Yükselen Çelik...YKSLN 9,22 TL...

CEMTS 7,60 TL...

Tahta gibi, Lanet ol...

İki ay önce 6,xx fiyatlarda kafa kafaya değiştire biliyordum.

Adamlar sanki altın üretiyor, Biz ise teneke.

YTD...
    YKSLN tavan oldu sanırsam...

3. Al sat yapsaydik sahane kazancti.bekle babam bekle yapinca boyle surundurur iste adiler.

4.  Alıntı Originally Posted by Esmer Yazıyı Oku
    Al sat yapsaydik sahane kazancti.bekle babam bekle yapinca boyle surundurur iste adiler.
    aynen sayın ortak.. sayın behzat geçen ay 27 nisanda 7.74 ten sattığını söylemişti, biz de ööylece seyredip durduk.. bu süreçte defalarca 6.80 leri, 7.08 leri gördü maalesef.. cesaret edebilip al sat yapsaydık şimdiye kral kar marjı olurdu.. ben hep bu al-satlarda kaybettiğim için dik durup beklemeyi tercih ettim. gelinen noktada koskoca bir zaman kaybı.. yatırım tavsiyesi değildir.

5. Gorusme haberleri neklenmektedir sanirim.bir haber gelir diye satamiyoruz.ya nasip diyelim.artik beklemekten baska yapacak bise yok.

6.  Alıntı Originally Posted by Esmer Yazıyı Oku
    Gorusme haberleri neklenmektedir sanirim.bir haber gelir diye satamiyoruz.ya nasip diyelim.artik beklemekten baska yapacak bise yok.
    Aynen, 1 haziranda hayat normale dönüyor ve Mercedesçilerin ziyareti gerçekler ve de olumlu geçerse hareket başlar gibi. Ama hisse buralarda çok bekledi artık biraz yukarıyı zorlamalı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Bİraz da şu Jants'a bak, o da seninle aynı sektörde, tavan oldu hisse, sen hala 7.50 lerde sürünmeye devam et.

8. Tarman başkan oldu olalı bu hissenin kimyası bozuldu, endeks 106 binlere gelirken hala 7.50 lerde, millet pek güvenmiyor buna galiba.
    Jants'ı, Egeen'i, Karsn'ı hepsi artıdayken Cemts yine ekside, Mercedes-Man tedarikçisi böyle mi olur.

Sayfa 49/443 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •