Sayfa 142/444 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 3548 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Çelikhane Üretimi
    Başta haddehane kütük ihtiyacını karşılamayı amaç edinmiş olan çelikhane ünitesi, 2021 Yılının ilk
    üç ayında, 46.190 ton üretim gerçekleştirmiştir. 2020 Yılının ilk üç ayında gerçekleşen 42.154 tonluk
    üretim miktarına göre, çelikhane üretimimiz % 9,57 oranında artmıştır.

Haddehane Üretimi
    Haddehane ünitesi, 2021 Yılının ilk üç ayında 41.626 ton üretim gerçekleştirmiştir. 2020 Yılının ilk
    üç ayında gerçekleşen 35.830 tonluk üretim miktarına göre, haddehane üretimimiz % 16,18 oranında
    artmıştır.

Yurtiçi Satışlarımız
    2021 Yılının ilk üç ayında 28.562 tonluk yurtiçi satışı gerçekleşmiş olup (28.493 hadde ürünü, 69
    tonu kütük satışı), 2020 Yılının ilk üç ayında gerçekleşen toplam 24.380 tonluk satış miktarına göre
    yurtiçi satışlarımız % 17,15 oranında artmıştır.

Yurtdışı Satışlarımız
    2021 Yılının ilk üç ayında, 12.957 tonluk yurtdışı satış gerçekleşmiştir. 2020 Yılının ilk üç ayında
    gerçekleşen 15.129 tonluk yurtdışı satış miktarına göre, yurtdışı satışlarımız % -14,36 oranında
    azalmıştır.

2. Bu kar başka şirkette olsa 4 tavanı garanti idi bizde var mahtem havası sabah artı 5/6/7 yapar sonra atlayana atlar sonraki gün eksi 4 yapar ve yine 14.80 e gelir tüm bilançoları iyi haberleri çürütüp hep mal iteleyip alttan yerine koymayı tercih ediyor Tarman denen kişinin bursa çümentoyu da böyle yaptığı söyleniyor tek derdimin kendi cebi ve kontrol kaybetmemek olduğu yazılıyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Poma22 Yazıyı Oku
    Bu kar başka şirkette olsa 4 tavanı garanti idi bizde var mahtem havası sabah artı 5/6/7 yapar sonra atlayana atlar sonraki gün eksi 4 yapar ve yine 14.80 e gelir tüm bilançoları iyi haberleri çürütüp hep mal iteleyip alttan yerine koymayı tercih ediyor Tarman denen kişinin bursa çümentoyu da böyle yaptığı söyleniyor tek derdimin kendi cebi ve kontrol kaybetmemek olduğu yazılıyor

Neye istinaden 5/6/7 artı açar hocam?
    Son çeyrek kıyaslaması yaptınız mı?
    Veya beklentinin 2 katı kar mı geldi?
    İyi akşamlar..

5.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Neye istinaden 5/6/7 artı açar hocam?
    Son çeyrek kıyaslaması yaptınız mı?
    Veya beklentinin 2 katı kar mı geldi?
    İyi akşamlar..
    2020 son çeyrek cirosundan 10 milyon fazla ciro gel di.. 2020 cirosunun neredeyse %37 sini bu 3 ayda yapmış..kar niye düşük gelmiş ilginç

bilanço nötr altta destek belli kırılım hoş olmaz yükseliş için önce 16 lar geçilmeli ki düşen kırılsın sonra 17,24 tepesi zor 2 kez gelmiş gitmiş

7. Son çeyreğe göre artırmış cirosunu ve karını pandemi şartlarında kaç şirket bu şekilde istikrar ile büyüyor masa sandalye şirketler zarar yazanlar tavan tavan yaparken bunca kar açıklayıp kar topu gibi büyüyen bir firma Tanımam etmem Google da yazılanları gördüm Tarman denen birinin uşağı olmuş.adam Bursa çimentoda herkesi illahlah ettirmiş.şirketler insanların keyfinden ne zaman kurtulursa gerçek yatırımcı olur bizde gerçeklere para bağlarız.aynı şirket 2./3.çeyrek karları ile 15/18 bandına geldi çok mantıklı hareketler spekülatif değil Man Mercedes haberleri ile birlikte.sonra ne oldu da 14.8/17.8 arasında Tacirler aracı kurum öncülüğünde al sat kağıdı olmuş durumda adam içi dolu şirketin farkında nasılsa hep müşsteri hazır el tetikte girmek için bekliyor deyip fırsatçılık yapıyor bizleri sömürüyor
    Neden 5/6/7 artı dedim normali o çünkü ama sende haklısın adam kalleş belki direk eksi 5 açar her türlü kalleşlik mevcut borsa borsa değil kumarhane

8. Yukarıda arkadaşın paylaştığı linkte grafik apaçık ortada al sat kağıdı yapmış en az 10 tane 17/18 arası satışı bir o kadar da 14.8/15.30 arası alışı var..tacirler üzerinden bank of yardımı ile adam bu 3 liralık bantta malı götürüyor be zaman alıcı olmazsa geçmiş haberlerden birini atıp biranda müşteri toplayıp sabahına ele vermiş oluyor.oysaki her bilanço ve olumlu haber akışında paralel 1.5/2 lira üzerine koya koya ilerlemesi gerek aç bak Ereğli grafiğine 11/19 da geliş serüvenine .malesef bunun sahibi tahtacısı her kimse aç kuduz kağıdı ***çççç etmiş durumda

Sayfa 142/444 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •