Sayfa 555/1003 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    benim tahmine me gore de olacak olan Avukatin sure istemesi. Davaya yeni atandim. Konu ile ilgili savunma yapmak istiyorum. 3-6 ay sure istiyorum. Sure bitince ek sure talebinde bulunacak. Trendin cok guvendigi Hruska da bos cikti. Adam vazgecti. yada Hakim heyetininn cok pesin hukumlu oldugunu dusunerek davadan cekildi.

Dava uzar da uzar. Ne yazik ki gercek bu. Korona biter de belki bir gun ama dava olayi zor.

guzel tarafi halkbank mahkemeye kabul etti. Sureci uzatmak istiyor belkide
    Aman Erick ne yaptın? 3-6 ay dedin aklımızı aldın. Acaba Hruska kendisi mi bıraktı? Adama demezler mi 30 milyon dolara ne oldu diye? Ben aksini düşünüyorum, farklı bir çözüm için bizimkiler değiştirmiştir. Yoksa tüm dünyada avukatlar aynı, sağılacak inek varsa boş geçmezler. Umarım süreci bu kadar uzatmazlar, yoksa perişan oluruz.

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Diğer bir konu ise İRAN, COVİT bu ülkede fena ilerliyor, IMF den talep reddedilmiş, İRAN için daha önce tehlike sinyali olduğunu belirttik, o ülkede bıçak kemiği kesti, yönetim değişikliği ABD yanlısı bir yönetim ile kara para olayı askıya alınabilirse HALK bank için olumlu bir gelişme olabilir. Bu sene bitmeden bunu görmek kimseyi şaşırtmaz. Virüs çok hızlı, etkileride aynı hızda olacaktır.
    ama su da var. Amerika sonucta bu Ulkeyi, ve ona yardim edenleri cezalandirmak istiyor bi yerde. Eski yonetimi de bir kere bunu yapsinki bir daha baskalari bunu yapmasin. Iran da yonetim degissede Halkbank gecmiste bunu yaptigi icin cezalandiralacak belkide.
    Tek iyilik Bu Covid Nedeniyle EKonomim durmasi ve Birde kotu ekonomik kuralalrda Baska bir ulkeye ve bankaya kesilecek ceza ile Ekonomik durumun daha da kotulesmesine neden olmak. Bence bunu goz onunde bulundurabilriler. Butun dunya bu pandemi sonrasinda toparlanmaya calisirken, MAhkemenin okkali bir ceza kesmesi garip olir. YAda Temyiz, Oranin BDDK si sunda bunda bi sekilde bir uzlasma rakami ortaya cikar. Cunku Pandemi var, EKonomiler Coktu. bir de biz bu ceza ile durumu daha da rezil bir hale koyuyoruz gorusu hakim olur.

BEnce bu KOVID surecinde hizlica bir antlasma yada dava olmali. NEdeni eger Halkbank bunu bu surecten yararlanip az bir ceza ile kapatirsa senator su bunun da sesini kesmis olur. Cunku Senatorlerde suan bu pandemi ile ugrasiyorlar ve HAlkbankla ilgili talep sundan bundan vazgecerler.

Bu arada NEw york daki vaka sayisi "67,325" . Almanyadaki toplam rakam kadar,.

AMa hala bu hAkim/savci takimii bankayi yargilamakla mesguller...

3.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Cezayı kabul etmesi. ileride ucu birilerine dokunurmu.?
    Bilmiyorum. konunun uzmani deilim. Mahkeme ile uzlasmaya gidecek. Neither accept nor deny methodu var .Ne kabul eidyorum ne reddeyiorrum. bence uzlasma yerine yargilamaya gidecek.

Değerli arkadaşlar Eczacıbaşı ilaca 4.20 den sonunda geçtim. Elhamdülillah hepinize hayırlı bol kazançlar. Zararın 3.2 sini kurtardık elhamdülillah hepinize bol kazançlar. Banka hissesi bize yaramadı. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Aman Erick ne yaptın? 3-6 ay dedin aklımızı aldın. Acaba Hruska kendisi mi bıraktı? Adama demezler mi 30 milyon dolara ne oldu diye? Ben aksini düşünüyorum, farklı bir çözüm için bizimkiler değiştirmiştir. Yoksa tüm dünyada avukatlar aynı, sağılacak inek varsa boş geçmezler. Umarım süreci bu kadar uzatmazlar, yoksa perişan oluruz.
    Aman Doktor benimki sadece bir tahmin. KEndi savunmasini hazirlamak icin sure isteyebilir. Unutma Hakan atillanin olayinda avukatlar ek sure talebinde bulundu surekli. Suanki Covid 19 nedeniyle, daha fazla da ek sure isteyebilirler. Belkide senin dedigin dogru.

Bu arada turkiyede durum ne hastanelerde bilmiyorum ama BErlinde basimiza geleni anlatayim.

Esim Cocuk hastaliklarinda, HEmsire. Hastane Pandemiye donduruldu ve butun hastane neredeyse sadece COvide bakiyor. Diger butun kisimlar kapatildi. Hemsire ve calisanlara duzenli bununla ilgili egitim veriliyor.

Esim nedeniyle bana Covid testi yapildi. Gecen Cuma. Hastanede kendi arkadaslarinda bulas var diye. Calisan herkes ve temastaki herkese test yapildi. testim negatif ama acayip korkuyorum. Esim 12 saat calisip eve geliyor, kizimi teyzesine biraktik. SAnki ayri bir hayatta yasiyoruz. Burada onlemler cok sert. 67 bin vaka var ve 650 vefat var. Olenlerden Turk olanlar var. Esimin Turkce konustugu yasli hastalar var.

Birde merkel toplumun %70 enfekte olacak dedi. Sence oyle mi olacak ?
    Saglik calisanlari olarak haliniz cok zor. Umarim bu surec bir an once biter.

6. MAhkeme olayinda ne oldugunu yarin ogreniriz

7. ben olsam yukarı çekerim, 5,20 yaparım, yarın ne olur ne olmaz, kötü gelirse yarın satarım. bu tersini yapıyor. zorla beni al diyor, izliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar Eczacıbaşı ilaca 4.20 den sonunda geçtim. Elhamdülillah hepinize hayırlı bol kazançlar. Zararın 3.2 sini kurtardık elhamdülillah hepinize bol kazançlar. Banka hissesi bize yaramadı. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hayırlısı Olsun kardeşim. umarım zararı tez zamanda kurtarırsın.

Sayfa 555/1003 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •