Sayfa 564/1003 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. 8 hazirana kadar dolara çalışmaya devam.

2. Carry,iddianamenin okunmamasini isteyerek tüm suçlamaları reddetti

3. cezam bitmiş. çevrenizdeki hayvanları koruyun. andım var. 1 gün ortalığın fena canını yakacağım.
    müsluman gözüken belediye başkanlarının hayvanlara ettikleri zulme her zaman karşı çıkın.
    yerdekilere merhamet edin ki göktekilerde size etsin.

buradaki bir çok arkadaş hala iyi niyetli yazıyor ama virüsten hayır beklemeyin çevremden aldığım bilgiler iyi değil.
    hazirandan sonra daha netleşecek durum. yani borsalarda %5-10 yukarı aşağı oynar. treyd etmeye bakın derim.
    durum sandığınızdan çok daha karışacak. gerçek rakamlar açıklanmadığı gibi konunun gerçeğide anlatılmıyor.
    6 ay ticaretin durması ne demek size açıklamama gerek yoktur umarım.
    Burada dev firmalardan üretim bantlarından onlara destek veren irili ufaklı bir çok firmadan hatta yemek sağlayıcılarına kadar
    6 aylık karlılıkları kenara bırakın eldeki paradan 6 ay içeri gidecekler yani 1 yıla malolacak.

halkbank davada ciddi değil uzatabildiği kadar uzatmayı deneyecek göreceksiniz ilk günden beri ciddi değil.
    ne davalar hakkında adam gibi topa giriyor nede yatırımcısını bilgilendiriyor.
    Dava yıllarca sürecek en sonunda da kallavi ceza alacak. yoksa o kadar malı 14 liradan boşaltmazlardı.

4. kişisel düşüncelerim değişmedi. fiyatı 7,2 ikende aynıydı 4,9 ikende aynı.
    yıllarca 4-8 arasında gider gelir. mesela bugün 5 lira iyi birşeyler pompalayıp aşıyı bulduk deseler 7 olsa o çıkışta başka bir şey olacak
    gene basacaklar 5 lere kadar. uzun vadeli yatırımcı değil ömürlük hisse oldu halkbank.
    dava geçen eylülde mahkemede bilemedin kasımda bitiyor diyenleri okumuştum.
    umarım ne demek istediğimi zaman geçtikçe daha iyi anlarlar.

5. Hakan atilla nin temyiz dava sonucu haftalar icin de açıklanacti,fakat 4 ay geçmesine rağmen bi karar çıkmadı.

6. küçük esnaf ve tedarik sağlayıcılarda ciddi sıkıntı var. Zaten bunlar belirli zaman aralıklarında belirli miktarda dönerlerdi arada bir miktar kar edince sevinirlerdi. çekleri %30 iskontolu bırakmaya başladılar. Geçen gün biri %50 teklif etti. normal zamanda mümkün değil. iç ekonomi sıkıntıya girecek. yetkililerin öyle sunum değil gerçekten acil durum planı hazırlayıp devreye sokmaları lazım.

virüsle ilgili gelen bilgilerde hala tespitte sıkıntı olduğu bilgisi geçiyor. bu işin uzmanlarından.

bu dediklerimi öyle nette bulamazsınız. yakın çevremden acı anekdotlar.
    Neden anlatıyorum çünkü burada bir doktor arkadaş içini döküyor. Evet durum daha da kötüleşecek.
    Pandoranın kapağını açtılar artık. ikinci ve üçüncü dalgayı istila gibi bekliyorum virüsten.
    Dünyadaki besin zincirini ekosistemi bozduk. artık çok fazla ET var. insan eti.

tamam burakcan
    bugünlük yeter.
    iş olacağına varır.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Tramp gidene kadar ertelenir tramp gidince türk düşmanı bir başkan ile ciğerimizi sökerler... işin özeti

Sayfa 564/1003 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •