Sayfa 661/1003 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    New York da ki Toplam VAKA SAYISI :113,704
    YEni VAKA SAYISI :+10,228
    olum sayisi :3,565
    Gunluk olum sayisi :+347

new york da 20 milyon insan yasiyor ve bu durumda yuzde 0.5 yani bin kisiden 5 i COVID pozitif.

Eger Halkbank taki ler Ahini aldilarsa MAhkeme heyetinin, Savcilik in da Covid olmasi beklenirdi ama hala birsey yok
    bu da Escudo76 in AHI :

Alıntı Originally Posted by escudo76 Yazıyı Oku
    Geri alim acıkliyorsun ama en önce satan sensin. Bu yalancilikdir. Bu dolandiriciliktir. Allahtan tek dileğim 50 milyar dolar ceza yazilsin. Bunlarda ödemesin. Swap tan çıkarılsın. Ve bu banka batsin. Insaaaallahhhhh

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SAyin Escudo76,

Durum vahim, DAVA devam ediyor, Ama sizin ahiniz tuttu diyecez asagidakiler olursa :

-50 milyar dolar ceza. 20 milyar yapilan usulsuz islem. carpi 2.5 kat ceza
    -Banka odeme yapmamasi
    -Swapten cikarilma
    -bankanin batmasi

Saygilarimla. Bu banka bir suru insanin ahini aldi. Olsa sasmam.

2.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    ben Hukumete Muhalif biriyim ama BErat Albayrak a cok yuklenildigini dusunuyorum.

Simdi Ekonomi kotu, Hukuki olarak yeterliligin yerlerde, Suriyede savas ve Goc sorunun var, Ulke Terorler ugrasiyor, Toplum kutuplasmis, Yetisen BEyinlerin kafasi calisan adamlarin ilk hedefleri yurtdisina kacmak -Almanyada Berlinde Her Yazilim sirketinde Turkiyeden yeni gelenler var.-, S400, Rahip Brunson problemi vesaire cikmis,
    simdi de Korona,

Bunlarin hic birinin nedeni bu adam deil. Bu adam geldi diye s400 problemi olmadi, baskalari yapti.
    Rahip Brunson olayindan bir etkisi yok,
    Yetisen beyinler 2013 den beri kaciyordu,
    Idlip problemini de bu adam cikarmadi,
    Merkez bankasinin bagimsizligini da bu adam bitirmedi. COk daha oncleri de vardi
    Suriye Savas goc, oranin ic islerine karisma vesaire bu adam zamanida olmasi

belki basarili olup olmadigini sorgulayabilrsiniz ama Yukaridaki problemler nedeniyle ekonomi cok sarsildi. O yuzden bence bu kadar yuklenmenin dogru olmadigini dusnuyorum.
    ben hayatımda hiç muhalif olmamıştım taki 3 katımdaki evimde bir sabah ağlayarak uyanana kadar.
    işte anladım ki o zaman yalan söylüyorlar 2013 gezi parkı olayları.

Berat beye çok yüklenmiyorlar az bile yükleniyorlar. Ben onun yerinde olsam kabul etmezdim o görevi.
    Hangi üniversiteyi hangi derece ile bitirmiştir veya hangi şirketi yönetip başarıya ulaştırmıştır.
    Hangi devlet kurumunda fikirleri ve çalışması ile orayı hak etmiştir.

söylediklerin onla ilgisi olmayabilir ama doğru adımları atamadı.
    1 yılda kaç defa paket açıkladı. o paketteki maddelerin hangileri gerçek hayatta uygulandı.
    yabancılar dalga geçmedi mi powerpoint sunumu yapmayı artık bırakın diye.
    Evet suçlu Berat bey değil belki ama donanımlı biri gerekiyor.
    Şimdi bana gel sen Ferrarinin F1 pilotu ol deseler kabul etmem.
    Nedeni belli o donanımda biri değilim 1,5 saatlik maratonu tamamlarken 2 kilo sıvı kaybettiğim an yarışta bayılırım ölürüm öldürürüm.

Acilen görevi bana devretmeli. Ekonomiyi ben yönetmeliyim. Doları yıl sonuna kadar 3 liranın altına çekerim.
    Gaza geldim gene doktor yok mu aranızda doktorrrrrrrrrr !

3. Trump: OPEC’in kendini mahvetmesi umrumda değil. Trump: Umarım Hidroksiklorokin’i kullanırlar. Bizde çok var. Ben de kullanabilirim, doktorlarıma sormam gerek.

wtf ?????

4. Trump olmasa hayat çekilmez. İlacı bende kullanırım demiş oda mı covit oldu

5. Ben olsam o görevi kabul etmezdim. En doğru cümle ve tek gerçek bu.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Trump: OPEC’in kendini mahvetmesi umrumda değil. Trump: Umarım Hidroksiklorokin’i kullanırlar. Bizde çok var. Ben de kullanabilirim, doktorlarıma sormam gerek.

wtf ?????
    rusyayı gerdirme operasyonu için opeci kullanıyorlar. beyaz sarayın geliştirdiği yöntemdir
    güçlü dolar istemiyor diye söylemleri ile doları yükselttiler.
    Petrol değerli olsun denirken çöktü bütün yatırımcılar petrolde battı.
    Rusyayı avladılar finansal olarak 2 kat çarpıldı rusya.
    opec deli gibi umrunda trumpun çünkü abd kendi rezervlerini henüz kullanmadı. dökebildiği kadar dökecek...
    isteyen abdnin kendi petrol kuyularını neden kullanmadığını araştırabilir. 2050 sonrasını bekliyorlar. kaynak book project.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Trump olmasa hayat çekilmez. İlacı bende kullanırım demiş oda mı covit oldu
    beyaz saray full covid üst yönetimdeki herkes biliyor halkı paniğe sevk etmemek için söylemiyorlar.
    danışmanlarında yardımcılarında çıktı onlarda mı çıkmayacak

7. isterseniz size borsaların ne zaman %15 yukarı aksiyon alacağını 1 gün önceki seansta söyleyebilirim.
    Yarından itibaren %15 yükselecek banka hisseleri diye yazarım buraya 3-4 gün sürer sonra satış yer.
    Ama bu hafta içi beklemeyin çünkü abd'deki ölüm oranları çok hızlı artacak...
    ,
    Komplo teorilerine inanmayın kesin bilgi vereyim size. aşısı bulunmadı henüz.
    Aşısı var denilen corona virüsünün eski türleri ve lab taki halidir.
    Şu anda halka bulaşmış olanın aşısı yoktur. sentezlemeyi başarabilen lab çıkmadı henüz.
    Malesef 6 aydan öncede aşı beklemeyin. Bulunsa bile üretimi dağıtımı zaman alacak bir süreç...

8. Bu arada sakasi bir yana Kimsenin bu hastalikla muhatap olmasini istemem ABD deki savci ve Hakimlerin dahil.

Esim nedeniyle yarin tekrar gidip test icin ornek vermem lazim. Almanyada ilk negatif sonra pozitif cikabiliyor mus. Almayada Esimin calisitigi kurumda esim hemsire, bazi personellerde gorulmeye baslandi. Ilk vakalar oldugu kabul ediliyor. O yuzden calisanlar ve Temas halindelierlerin test yapilmasina karar verildi. Ilk testlerde kimse pozitif cikmamis.

Esim normalde cocuk kismindaydi. Yalniz Hastane pandemi ilan edildi ve butun kisimlar koronoya bakiyor suan.

Esim daha oncelier yogun bakimda gorev yapmis, Turkce bildigi icin gurbetcilerler ilgileniyor. Zor bir durum. Son zamanlarini yasiyrsun ama Etrafinda seninle ayni dili konusacak kimse yok.

Bu arada sizce Almanyada kurallara riayet etmeyen hangi ulke vatandaslari ?

Araplar ve Turkler. Burada hala disarida turkleri gorebiliyorsun. Aile ziyaretlerini gidiyorlar, Dusun adamin Anne babasi 65 yas ve ustu adam her gun hanim cocuk yanlarina geliyorlar,
    Almanlar cok kuralci, Araplar ve Turkler de ise o yok, O yuzden Almanalari daha iyi anliyorum

bu arada bizi kiskanan almanya 918,46 test yapmis. son haftalarda haftada 400 k cikmayi planliyorlar . biz 161,380 test yapabilimisiz. '\olum oraninda Almanyada dusuk.

Sayfa 661/1003 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •