Sayfa 762/1003 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Aha....
    Bugün niye çıktı endeksimiz...?
    ABD neredeyse eksiye geçecek..
    Boşa mı kürek çektık beaaaa...!
    Endeks bi gün 50 dolar olur beaa diyordunuz;siz de mi

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    cds ler düşmüş diiyorlar.
    kimin işiydi bu
    getirsin de bakalım
    IMF den para gelecek ondan CDS dustu ve dolar dustu

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Endeks bi gün 50 dolar olur beaa diyordunuz;siz de mi
    BİR GÜN olacak.... beaaa..!
    Ama o gün bugün mü?

Hulk'u abd elektrikli sandalyeye bağlamış .
    Firar edebilir ama o takdirde,
    Dunyanın dolar olmayan tarafında ne kadar iş yapabilirse o kadar iş yapabilecek.
    Diye düşünüyorum .

Ne tavsiye etmisiz Burak kardes anlamadim. Devamli birseyler yazyoruz, birisi elbette tutacak bir yerde.

5. IMF İcra Direktörü Kristalina Georgieva, Türkiye dahil tüm üye ülkelerle yapıcı temasları olduğunu söyledi.

Georgieva, Bloomberg TV'den Tom Keene'e verdiği mülakatta, kurumun Türkiye'ye nasıl yardım edeceği sorusuna karşılık, "Türkiye dahil tüm üyelerle çok yapıcı temaslar içindeyiz" dedi.

Georgieva, "Ekonomilere bu zorlu dönemde yardımcı olabilecek politika adımları konusunda üyelerimizin tümü ile görüş alışverişinde bulunuyoruz. Gelecek hafta düzenlenecek bu sanal ilkbahar toplantısında, aralarında Türkiye'nin de olduğu üyeler ile bu yapıcı temasa devam edeceğiz. Tüm üyeler için buradayız" şeklinde görüş bildirdi.
    https://www.bloomberght.com/imfgeorg...mpression=true
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

TH
    ben uyuyacam.
    imf den para gelir mi.
    bankalara gelen alış bunun habercisi mi.
    yoksa dolarcıları korkutmak için bir düzen mi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Gelecek hafta İmf ile ilişkilerde somut bir gelişme varmı öğreneceğiz anlaşılan.Şimdilik bu haberleri temkinli karşılamak lazım çünkü daha buradan bir parasal destek gelip gelmeyeceği ve bunun Türkiye tarafından kabul edilip edilmeyeceği ve hangi şartlarda verilebileceği belirsiz.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Sayın TH cafede yazılan her yazıya lütfen kendini cevap vermek zorunda hissetme. Tamam biz bu işi bilmiyoruz ve sen en kralını biliyorsun, bizim çizdiklerimiz fincan ve diğer formasyonlarımız yok, kendimiz uydurduk. Ama lütfen şu bizim küçük fakir dünyamıza karışma ve müdahale etme, bak diğer yerde ileri geri konuştular, kıymet verdik buraya geldi bir düzen kurduk. Her yazılana bir muhalefet bir muhalefet, insan artık kendinden şüphe ediyor. Biz paralı yazar değiliz, ego peşinde hiç değiliz. Lütfen.
    Estağfurullah, herkesin bilgisi kendine. Ben de senin tavsiyene uyarak seni o eşsiz fincan kulpunla baş başa bırakayım. Benim yazdıklarımı muhalefet olarak algılamak yanlıştır, 30 yılı aşkın piyasa tecrübesidir benimkisi. Neyse, senin yorumlarınla alakalı yaptığım yorumlar seni üzdüğü için bundan sonra senin yorumlarını pas geçeceğim.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

Sayfa 762/1003 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •