Sayfa 11/1003 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 81 - 88 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. diğer topikte azılı çakal gedik demiştik, bugün satıyor, onun satışlarının bitmesi iyi olur. metro gediğin yanında yıkanmış bir kurumdur.

2. iran elden gidiyor galiba, ruhaninin git-gel açıklamaları satış getirdi. virüs her yere yayıldı demiş.

iran sorunu çözmüş.
    virüsü eşit miktarda ülkenin tamamına yaymış
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

aha hindularda çözüm bulmuş.
    bizimkilerde at sucuklarına güveniyorlar
    Yalnız bu arada Hindistan bombayı patlatmış virüsün tedavisi noktasında. Hindistan Halk Partisinden (BJP) Assam eyalet parlamentosunda milletvekili olan Suman Haripriya "inek bokundan ve sidiğinden yapılacak bir ilaçla bu virüsü durdurabileceğimize inanıyorum demiş" Şaka değil gerçek, bu adam bunu demiş
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Osisa, kredili işin mi var, senin krediyi kapatmanı mı bekliyor bu. kapat şu stresli yerden uzaklaşalım.

6.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    aha hindularda çözüm bulmuş.
    bizimkilerde at sucuklarına güveniyorlar
    Yalnız bu arada Hindistan bombayı patlatmış virüsün tedavisi noktasında. Hindistan Halk Partisinden (BJP) Assam eyalet parlamentosunda milletvekili olan Suman Haripriya "inek bokundan ve sidiğinden yapılacak bir ilaçla bu virüsü durdurabileceğimize inanıyorum demiş" Şaka değil gerçek, bu adam bunu demiş
    adamın tanrısı inek olduğu için, ondan medet umması doğal bir şey. çok garip çin'e yakın hiddu temiz, abd ye uzak iran berbat durumda.

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Osisa, kredili işin mi var, senin krediyi kapatmanı mı bekliyor bu. kapat şu stresli yerden uzaklaşalım.
    6.92 maliyetli var, bekliyor hala,

Kapatmayacagim, baska bir pozisyon kapadim cuma gunu buna aktaracağım.

Beni beklerse daha cok bekler..

Aselsn vardi bende halkla ayni donemde, 19 tl maliyetli....Erken sattim.
    İnatla halkta bekledim. Çok pismanim...

8. yunanistan 800 milyon euro göçmen yardımı almış, adamların görevi geleni içeri göndermek, bakmak değil ve hatta 2 ölüm vakası oldu. biz bunlara iş aş ekmek verdik, para verdik. illaki ilahi adalet çalışacaktır.

Sayfa 11/1003 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •