Sayfa 211/1003 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İşte 666 kardeş sen trade edip kazanıyorsun biz bakıyoruz halk da halk diye. Ha bize de söylesen bizde kazansak olmaz mı. Bu halkın başını bekleyinceye kadar.
    O cumleye bir daha bak bence VIX:

Son 1 hafta hicbir trade islemim yok. Boyle zamanda trade ile vakit kaybedilmez. Alirsin, 1 sene sonra bakarsin.
    Ben sana nasil tavsiye verebilirim yahu, ufak bir ulke alacak kadar zararim var benim son 1 hafta.

2.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Ortak yazdıklarım yarısı şaka olsa da Th bin mantıklı yazılarına ki o doğru yazıyor yanlış anlaşılmasın çok güvendim bu halk banka senedi almamama rağmen beni cezbetti ucuzluğu neler kaçırdım neler normalde Halkbank la rysgyo kıyaslanmaz bile. Bunu biliyorum. Ama sahip çıkanı var. Ve gidiyor.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Evet ortak gerçekten bu hissede pek çok kimsenin de tahmin edemeyeceği düşüş yaşandı yıllardır.Tam seneyi hatırlamıyorum ama 17 liralardan almisligim vardı galiba 6-7 yıl önceydi. Fiyata bak ve onca yılın enflasyon / zaman değerini ekle üstüne. Ama 666 ortağın dediği gıbı herkesi fiyatı düştükçe cezbetti,aldıkça düştü.
    Th de yanılmış olabilir hissede; bu onu kötü, bilgisiz borsacı yapmaz.Bir sekilde o ne yapacagini bilir.Biz de kazansaydık bunda bu da bizi iyi borsacı yapmazdı.Hep beklenti ve tahmin üzerine hareket etmiyor muyuz; bazen tutuyor bazen tutmuyor.Endekste de genel olarak hemen hiç kimse büyük düşüşleri önceden görmez, çok sert yükselişleri de tahmin edip daha önceden söyleyen analistlere pek rastlamadım.Borsada hiç umulmayan fiyatlamalar her yönde olabiliyor.

666 kardeş o internette yazan şahısın kağıtları hep topluyor adam bilinçli bakma bende uyamadım. Uymak istesekte şimdi Pazartesi alım fırsatı vermez zaten hisseleri bizim ki ise Mahkeme zamanı yaklaşıyor diye bahane eder ve bekler kaybeden yine biz ah ah nerdesin Th rysgyo bir yorumlasan

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İşte 666 kardeş sen trade edip kazanıyorsun biz bakıyoruz halk da halk diye. Ha bize de söylesen bizde kazansak olmaz mı. Bu halkın başını bekleyinceye kadar.

İşte artık th ye sormayın , bu işin piri sayın 666 ' dır. O size teknik temel anlamında ve hissenin durumu hakkında th den daha kapsamlı bilgi verebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    666 kardeş o internette yazan şahısın kağıtları hep topluyor adam bilinçli bakma bende uyamadım. Uymak istesekte şimdi Pazartesi alım fırsatı vermez zaten hisseleri bizim ki ise Mahkeme zamanı yaklaşıyor diye bahane eder

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dostum taban olur korkarsin satım fırsatı vermez diye,

Şimdi de Ptesi tavan olur alım fırsatı vermez diye endişe ediyorsun.

Ptesi alım fırsatı vermezse ben sana tavandan veririm hisseleri söz

Ayrıca senin endişelerini Th üstad giderilebilir.Gece 12 den sabah 5 e kadar manifesto yayınlıyor burda.sen de arada sorarsin soruları.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    İşte artık th ye sormayın , bu işin piri sayın 666 ' dır. O size teknik temel anlamında ve hissenin durumu hakkında th den daha kapsamlı bilgi verebilir.
    Osisa kardeş benim yazılarıma alakasız cevap yazdığın için çok teşekkür ederim. Tabiki her görüşe saygımız var.

7.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Osisa kardeş benim yazılarıma alakasız cevap yazdığın için çok teşekkür ederim. Tabiki her görüşe saygımız var.

Rica ederim, yardımcı olabildimse ne mutlu bana.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Muahahhaha. Ben TREND'e atmaya calistikca topu sen de iyice bana dogru yolluyorsun!

Sayfa 211/1003 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •