Sayfa 27/1003 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 209 - 216 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Vix 31.98 yüzde 16 artıda. Dow yüzde 3.72 ekside , dolar ateşkesi beğenmedi. Yarın zor bir gün. 6 nin altina düşer bu namussuz. Gece uzun insaallah olumlu bir haber gelir artık şu coronadan

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Mutasyona ugramis Korona. Daha olumcul varyasonlari geliyormus.

F/K'yi birak, PK'yi birak, onu birak bunu birak, bankanin daha buyuk problemleri var, once buyuk problemin halledilmesi gerekir dedik.

Ulkeyi de saran bir problem cikti.

Ulke ile yetmez tabi ki.

Simdi de dunyayi saran problem cikti.

Bankanin mahkemesi problemler denizinde ufacik bir yagmur tanesi gibi kaldi.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Bende haftalardır onu izliyorum, hatta dususte alayim dedim alislarimi görünce çektiler yukarı.

Hic etkilenmedi , spek dedigin hlkgyo nunki gibi olacak.

Hisse 0.50 lerden 1.80 lere geldi.

Artık buradan sonra yürek ister almak. Takip listemden cikardim.
    1.80'lerden bahsediyorsunuz. Burda proleter yalvardi yakardi bize alalim diye 0.60'lardan. Hatta en dibi neresi ise oydu. 0.50 mi. Elim kac kere de gitti ama basmadim milletin de rizkini iyice kesmeyelim diye.

5. Bence her türlü ateşkes ve barış savaşdan iyidir.Karşılıklı ticari ilişkileri var Türkiye ve Rusya'nın.Normalda borsa olumlu karşılamalı bu anlaşmayı.Yaz geliyor Turizm sezonu açılacak ve en güçlü pazarımız Rusya.Oradan Turist gelmezse Antalya ve turizm sektörü olumsuz etkilenirdi.İnşallah Suriye'dki soruna kalıcı çözüm bulunur.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Bence her türlü ateşkes ve barış savaşdan iyidir.Karşılıklı ticari ilişkileri var Türkiye ve Rusya'nın.Normalda borsa olumlu karşılamalı bu anlaşmayı.Yaz geliyor Turizm sezonu açılacak ve en güçlü pazarımız Rusya.Oradan Turist gelmezse Antalya ve turizm sektörü olumsuz etkilenirdi.İnşallah Suriye'dki soruna kalıcı çözüm bulunur.
    çekilme olmayacak, ateşkesle orada olmamız kabullendi sınırlı bölge verildi. bence de pozitif. savaş belirsizlik demektir. bölgede kaldığımız sürece karşıt kutup abd desteğide devam edecektir.

7.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Bence her türlü ateşkes ve barış savaşdan iyidir.Karşılıklı ticari ilişkileri var Türkiye ve Rusya'nın.Normalda borsa olumlu karşılamalı bu anlaşmayı.Yaz geliyor Turizm sezonu açılacak ve en güçlü pazarımız Rusya.Oradan Turist gelmezse Antalya ve turizm sektörü olumsuz etkilenirdi.İnşallah Suriye'dki soruna kalıcı çözüm bulunur.
    Burası cafe arada bir sigara yakıp kahve eşliğinde sohbet yapabiliyoruz değil mi?

Şimdi işkembe-i kübradan analizlerime başlıyorum.

1. Türkiye -Rusya müttefikliği/stratejik ortaklığı bu gece itibariyle bitmiştir. Dostum Putin gitmiş yerine sayın devlet başkanı gelmiştir. Türkiye bu bataklıktan onurlu bir çıkış istiyordu. Putin bize sadece bunu verdi. Kazanan Rusya ve Rejim oldu. M4 M5 kara yolu rejime bırakıldı. Gözlem noktaları kalacak ama muharip güç yok. En ponçiğide Rusya ile ortak devriye yapacakmışız... Olan kime oldu? Şehit edilen 57 aslan parçası ve ailelerine...

Devletler arasında ilelebet dostluk ve düşmanlıklar olmaz karşılıklı çıkarlar olur. Umarım bu anlaşılmıştır.

2. Çok değil görüşmelerden en fazla 2 saat sonra başta Ne olduğu belli olmayan Graham efendi Temsilciler meclisinin Tr ye patriot verilmesi ve askeri destek konusunda çalışmalara başlayacağını belirtti. ABD deki yahudi lobileri suriyede Türk askerlerinin hizbullah ile mücadelesi hakkında mutluluklarını dile getirip güzellemelere başladılar.

3. Geçenlerde 666 ortağıma şaka yollu takılmıştım madem Türksün göster ürksün diye 😁😁😁 Biz Türküz bize birşey olmaz söylemi bilimsel olarakta doğrulandı. Corona virüsün ACE II proteinine tutunması için rs3367 dizinine ihtiyacı varmış. Sıkı tutunun, çinlilerde % 41 japonlarda 51 Türklerde ise % 3 oranında var bu dizin. Yani harbiden bize kolay kolay birşey olmaz buna corona virüste dahil. 😊 kalın sağlıcakla

8. ateşkes oldu ama patriot geliyorsa, demek ki beklenti yada olay bitmedi. evet o dostum putin gibi uç noktalarda yaşamak asla uygun olmadı.

Sayfa 27/1003 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •