Sayfa 29/1003 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 225 - 232 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Petrol 44,50. Kritik rakam. Bugün onu izlemek gerekir. Karşı bacak altın da bir önceki zirvede. Bugün gece kapanışları ileriye yönelik işaret olacak. Petrol 43,5 altına giderse 23 dolara kadar iner yani dow için 16 bine karşılık gelir. Ne olacağını görmek zor. Mahkeme ve dava sürecinde umudumuz devam ediyor, azalmadan .
    Petrol 35 dolar bence cepte.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Petrol 35 dolar bence cepte.
    Petrolun gocmesi enerji sirketlerini vurmaz mi? Havayollarina yariyor aslinda o en fazla.

Millet evde kapandigi icin bol bol film izleyecek, erzak depolayacak. Netflix ve Migros/BIM almak lazim aslinda. 6 ay sonra da havacilara gecmek gerekli.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,454
    Doktorun dediğine göre ilk defa bir eksikliğimiz işe yarıyacak gibi ..coronadan yırttık ..karaborsacı maskeciler yandı

Simdi birisi cikacak milletin musibetinden yararlanmaya calisiyorsun diyecek. E burasi borsa. O millet benim havacilarim patlarken cok mu uzuldu sanki?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Petrolun gocmesi enerji sirketlerini vurmaz mi? Havayollarina yariyor aslinda o en fazla.

Millet evde kapandigi icin bol bol film izleyecek, erzak depolayacak. Netflix ve Migros/BIM almak lazim aslinda. 6 ay sonra da havacilara gecmek gerekli.
    Benimkisi projeksiyon tabi. Planlarım o yönde yaptım 42 44 gibi tepki gelir ama nihai sonuç aynı bence.

Psikolojik YAS süreci

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Doktorun dediğine göre ilk defa bir eksikliğimiz işe yarıyacak gibi ..coronadan yırttık ..karaborsacı maskeciler yandı
    bahriyeli sen nerdesin, yoktun coktur.

Koronadan ben yirtamadim. Ulkede krize karsi global havalimanlarimiz tampon olur diye dusunuyorduk. Suudiler umreyi kapatti, Medine bizim. Her taraftan isirdi bu Korona.

Devlet Rumlarda oldugu gibi IMF ile anlasir, parama el koyar diye sahibi yabanci olan sirketi sectik sozde. Nakitte tutmayip hepsini ona gomduk. Ona da bu virus musibeti dadandi. Ne bicim istir, guluyorum bazen harbiden

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Üzgünüm ama gavur aşıyı buluncaya dek umre ve tahaf yok..

Psikolojik YAS süreci

8.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Hoşgeldin...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, vereceğiniz kararlar tamamen size aittir...
    Az yazıp, çok okumak istiyorum...

Sayfa 29/1003 İlkİlk ... 1927282930313979129529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •