Sayfa 290/1003 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sen de gitme, biraz karantinada tut kendini bence KIZILDAG.
    Abi ben bir vaka varsa tersine erken gidiyorum. O an şirket bireyden daha önemlidir. Kriz bizim sektöre biraz iyi yönde yeni fırsatlar veriyor.

Bankacılık endeksine göre senetlerin usd fiyatlamaları...
    1.4 usd civarında olmamız gerekirdi xbank a göre...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Ben bu gunku hareketin halkbanka ozgu oldugunu dusunmuyorum.Farkindaysaniz vakif ve isbank ta benzer hareketleri sergiledi.
    Gelen bu alislarin illaki bir sebebi olmali,"guzel haber gelmeden once alislar gelir" soylemi borsanin altin kurallarindan birisi.

Bu haber ne olabilir; Benim aklima ilk gelen yarin aciklanacak olan tesviklerin, kamu bankalari araciligiyla piyasalara yansitilacagi ve bunun kamu bankalarina onumuzdeki surecte extra avantaj saglayacagi seklinde bir beklenti ve cikarima sebep oldugunu tahmin ediyorum.
    Hareket yalnizca hulk ta olsaydi mahkeme ile iliskilendirmek mantikli olabilirdi.Fakat oyle gorunmuyor.Yarin durum netlesir.

vakıf geri alım yapmış vakıfta
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6 milyon lot almis Sulun 5'ten.

Tav

17 Mart 2020 tarihinde, 180.686 adet hisse alımı ağırlıklı ortalama 15,3904 TL fiyattan tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

7.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Ben bu gunku hareketin halkbanka ozgu oldugunu dusunmuyorum.Farkindaysaniz vakif ve isbank ta benzer hareketleri sergiledi.
    Gelen bu alislarin illaki bir sebebi olmali,"guzel haber gelmeden once alislar gelir" soylemi borsanin altin kurallarindan birisi.

Bu haber ne olabilir; Benim aklima ilk gelen yarin aciklanacak olan tesviklerin, kamu bankalari araciligiyla piyasalara yansitilacagi ve bunun kamu bankalarina onumuzdeki surecte extra avantaj saglayacagi seklinde bir beklenti ve cikarima sebep oldugunu tahmin ediyorum.
    Hareket yalnizca hulk ta olsaydi mahkeme ile iliskilendirmek mantikli olabilirdi.Fakat oyle gorunmuyor.Yarin durum netlesir.
    Atladigin bir nokta var. Halkbank a verilecek cezayı odemedigin zaman ,halkbank veya turkiyedeki kamu bankalari veya türkiyede ki tüm bankalar swap dan çıkarılma riski ile başbaşa kalır. Dolayısıyla bu işin hayırlı bir şekilde noktalanması ile önce halkbank, sonra vakıfbank olmak üzere tüm bankacılık sektörünü uçurur. Zira bankaların bu kadar ucuz olma sebebi de budur.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Big boss kıymetli babam tarafından süresiz bir nakit sağladım bu gün ve 4.75ten mal ekledim hulka 100bin lot barajıma ulaştım 4.999 ortalama ile ekran takibini yarından itibaren bırakıyorum şu iki haftada yaptığım sepet ile kendi adıma büyük oynadım umarım hayırlı olur şans dileyin ortaklar ))

Sayfa 290/1003 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •