Sayfa 3/1003 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 17 - 24 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki (ABD) İran yaptırımları davasında, bugün yapılması beklenen Halkbank duruşması ertelendi.

Halkbank'ın avukatları, bankayı temsil etmek için Yargıç Richard Berman'ın talep ettiği yetki belgesinin yetişmemesi üzerine duruşmanın 31 Mart'a ertelenmesini istedi. Duruşmayı erteleyen Berman, bugün yapılamayan celsenin ne zaman gerçekleştirileceğine ilişkin henüz bir açıklama yapmadı.

Halkbank'ı temsil eden King&Spalding firmasından avukatlar, New York Güney Bölge Federal Mahkemesine gönderdikleri dilekçede, Halkbank'a yöneltilen suçlamaların kabul edilmediğini ve bu suçlamalara duruşmada itiraz edeceklerini bildirdi.

2. Yarin yine eksi bilmem kac gapli acilismi bekliyor bizi?

Çalkalayıp duracaklar belli piyasayi.

Bir layk dilenelim dedik ilk kere hayatimizda, onda da topik kapandi! Sansimiza.
    Neyse TREND'den kaptik bir tane.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Yarin yine eksi bilmem kac gapli acilismi bekliyor bizi?

Calkalama degil, o kadar dususe ufak bir tepki de olabilir. Su KIZILDAG'in 1929 buhrani mi geliyor yoksa. Hersey cop olunca altini da satmislar. Peki bankada para oldugunda ona birsey olur mu ki? Banka mi batar yoksa???

MSCI primli yarın sabah eksi açsakta ben gün sonu itibariyle pozitife döner diyorum

Pala zaten biliyordu erteleneceğini davanın ben artık pek aşağı verip mal kaptıracaklarını sanmıyorum zira citi ve doçe kaç gündür izliyor

7.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Yarin yine eksi bilmem kac gapli acilismi bekliyor bizi?

Belkide olumlu ayrışırız eğer dowla aynı yönde hareket edersek oyun teorisi çözülmüş olur ve herkes geminin aynı tarafına yığılır.Yani pala dediğimiz majör güç hep terse yatırmayı sever çoğunluğu.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Calkalama degil, o kadar dususe ufak bir tepki de olabilir. Su KIZILDAG'in 1929 buhrani mi geliyor yoksa. Hersey cop olunca altini da satmislar. Peki bankada para oldugunda ona birsey olur mu ki? Banka mi batar yoksa???
    Aynı dönem değil, muhtemelen bu tarz vakalar elektronik ortam nedeni ile daha abartılı yaşanır. Şuan tek önemli kurum bankalar ve merkez bankaları. Ülkeler morotoryum ilan eder mi uçuk bir nokta. Fakat Japonya İçin yazılan çizilenler yanında ülkemiz daha sağlam. Büyük ülkelerin büyük borçları. En son ABD 18 trilyon dolardı. İşde en iyi ülke Çin , Malasef oda darbe aldı. Buhran bire bir olur mu çok zor. İllaki evrim değiştirdi şekil değiştirir olacak. Buhran İçin dowun 28-29 bin olması grafik benzerliği için yeterli olabilir ama gelişen ülkelerde yeterli abartı yaşanmadı. Biz dolar bazında çok geride kaldık, Yinede bu tarz konuların aranacağı bulunacağı ilk yer borsalar olacak. Ben yenilmesede altın alırdım.

Sayfa 3/1003 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •