Sayfa 340/1003 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    https://www.amerikaninsesi.com/a/cor...i/5334385.html

Esnafın hali harap ..sirkeci .. herzaman iğne atsan yere düşmeyecek yerlerden biri istanbul’da
    Yalnız dikkatimi çeken bu haliyle bile aslında risk corona açısından ..yani esnaf işine gitmek zorunda
    İşi olan dışarı çıkmak zorunda ..bu zorunluklar bu meretin yayılmasına sebep oluyor birazda
    bugün meclis toplantısı var, muhalefet soracak, virüsün girişi nasıl oldu diye. ölen kişi 89 yaşında ve çinli çalışanı var. bu adam bu yaşda nasıl çalışıyor, çinliyi nereden bulmuş, uçak geliş gidişinde bakılmadı mı. burada büyük yalan var. tabi söz dönüp dolaşım umreye gelecek. orada büyük ihmal var. yani bu konuda bir kriz yaşanacak gibi. tabiki büyük kriz henüz gelmedi, oda enfekte sayısının seyri.

2. Yine kahverengi bir gün, ben ekranı kapıyorum bunaldım.
    Çok kötü bir hafta geçirdik.
    Haftaya belki daha iyi olur.
    Herkese şimdiden güzel haftasonları diliyorum.

ülkemizde 20 bin çinli işçi var diyorlar.
    hangi sektörde acaba
    bir kısmı çinlilerin maden ocaklarında olabilir
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Yine kahverengi bir gün, ben ekranı kapıyorum bunaldım.
    Çok kötü bir hafta geçirdik.
    Haftaya belki daha iyi olur.
    Herkese şimdiden güzel haftasonları diliyorum.
    Don kişot pilavlı hocam da pes etmiş
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. altın topiğinden alıntı.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bu ekonomik kriz 1929 buhranından daha büyük. Muhtemelen kağıt paraları sıfırlayıp Altın ve Gümüşe dayalı yeni bir sanal kripto paraya geçerler. O arada da sanal ortamlarda her türlü sıfırlama olabilir. En güvenli 3 ülke var dünyada; ÇİN RUSYA ve TÜRKİYE. Diğer ülkeler bitmiş durumda.

Türkiyede yaşadığımız için çok şanslıyız. Her türlü olumsuzluğa rağmen bence işin içinden sıyrılırız. Devletlerde ve Halklarda inanılmaz Altın var. Halkında Altın olan ülke hiçbir krizden kalıcı olarak etkilenmez. Altın sigortadır. Halkın sigortasıdır.

ABD ve Euro bölgesi ise komple çökecek. Ortada yüzlerce küçük küçük eyalet devletçikleri olacak. Başı kesik tavuk gibi çil yavrusu gibi dağılacaklar.

Bunun mahkemesi uzayacak yine. New York'ta 2600 kisiye bulasmis. Bu herifler de hep 100 yasinda oluyorlar, korkudan mahkemeye falan gelmezler. Ee, Sulune bulasirsaniz Allahin gazabi ustunuzde olur boyle.

Sayfa 340/1003 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •