Sayfa 474/1003 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,413
    https://www.dw.com/tr/almanyan%C4%B1...B1p/a-52901804

ALmanların 6 milyon maskesi kayıp ..vay vicdansızlar ,o maskeler sağlık personelini görev yaparken kullandığı maskeler aynı zamanda

Alıntı Originally Posted by htekay76 Yazıyı Oku
    Gemiyi terk edeceğiz etmesinede bizimki en alt kamarada çıkış kapıları kilitli 3. Sınıf yolcu misali.
    Bu kadar bekledikten sonra terk etme olmaz zaten. Batakliga saplanildi bir kere..

Alıntı Originally Posted by escudo76 Yazıyı Oku
    Sayfada siyaset yapılınca insanın yazası gelmiyor sayin 666. Cevap mi verelim bu arkadaşlara. Burası siyaset forumu değil ki. Cevap versek sayfa kirlenecek. En iyisi susmak
    Butun ortaklari daha duyarli olmaya calisiyor oteki ortaklari incitmemek icin. Ama bankanin herseyi siyaset. Nasi siyaset yapilmasin. Bu arada ne oldu, ABD soyle devletimiz getirip diz cokturdu mu, salon salon ABD mahkemelerinde "kara para aklayicisi" diye dolastiriyor mu? Dolastiriyor. Omurgasi olmadan siyaseti yapanlar belli.

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    En son ben terkedebilirim forumu..
    Iyi secbul, kimse yazmasin ama herkes kazansin.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,413
    Ülke liderlerinin işi çok zor ,insanları eve kapatmakla ekonomiyi kapatma arasında hassas dengeyi bulmağa çalışıyor

insanlar işlerine gittiği sürece ,bu yangın sönümlenmesi daha çok uzun sürecek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    ......, kimse yazmasin ama herkes kazansin.
    Amin ama demek istediğim yükseliş trendi olur ise çoğu kişi malda kalmaya dayanamaz bence.

İnsanda acıya katlanma resöptörü mevcut iken zevk alma ise kısa sürelidir. Kişi aşağıdan satsa ve yükselmeye devam etse bu acıya bile katlanır zamanında bende vardı der.

Kişiye has değil insana has bir özellik.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Şu andaki ülke liderleriyle bu dünya sorunu çözülemez. Daha sorumlu ilişkileri kuvvetli liderler lazım. Uluslarası örgütler fiyasko. Global soruna ülkeler yalnız kalıyor.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Rahat rahat supermarket alisverisimi yaptim. Koronaya etkili olmasa bile bu maske, korona tasiyicilari yaklastirmiyor. Cil yavrusu gibi dagildirlar.

Bizde olsaydın zopayı yemiştin

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Günaydın...
    Bugün de boşluklu açıp yukarı gidersek çok olumlu bir gelişme olmadığını uzun vade için belirtmek isterim. Muhakkak geri dönüşü olacaktır. Geçen bir yerde görmüştüm İspanyol gribi nin grafiğini, bu corona ona benzerse gördüğümüz ilk dalga olabilir.
    Halk mahkemesi iyi sonuçlanırsa diğer bankalardan ilk anda pozitif ayrışırız, corona nın 2. dalgası geldiğinde belki yine bu 4-5 li fiyatları dip yaparız, eğer 2. dalga gelir ve bizim mahkeme hâlâ devam ediyorsa vay halimize olabilir.
    Gerçek yükseliş için daha zaman olabilir. Bu boşluklu yukselisleri oldum olası sevmem.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

Sayfa 474/1003 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •