Sayfa 51/1003 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 401 - 408 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    nakitte olup trade yapanlardan bahsediyorum ..

Takip ettiğim 2 hisseden örnek

EKGYO 1.22-1.52

HALKB 5.60-6.70 yuvarlak rakamlarla biri %25 -biri %20 Trade marjı verdi
    Hatta o en düşük seviyede Cuma sabahı açılınca birçok onemli hisseler de tabana yakın açıldı. Herkes panikle satis girdi.Brüt takas olduğu için burdan alinanlar aynı gün satilamadi ancak Ptesi satilsa bile minumum % 15 verdi 1 günde.

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    nakitte olup trade yapanlardan bahsediyorum ..

Takip ettiğim 2 hisseden örnek

EKGYO 1.22-1.52

HALKB 5.60-6.70 yuvarlak rakamlarla biri %25 -biri %20 Trade marjı verdi
    Dostum o iş öyle olmuyor, dibini tepesini yazmışsın da orayı tutturmak piyango tutturmak gibidir, uzun vadede istikrarlı bir şekilde o şekilde işlem yapan trader yoktur, olsa bile bu hisselerde işi olmaz central park manzaralı penthousunda milyar dolarlık işlemleri yönetiyordur.
    Bak ben de trade yapıyorum yazdığın iki hissede; halkbankta son bir haftada 5.61 alışım ve 6.60 satışım var, ekgyoda 1.31 alış 1.49 satışım var, bunlar en iyi emirlerim ama kademeli işlem yaptığım için ortalama alış satışlarım bundan çok daha kötü, ancak az biraz kar edebildim. Yani o marjların küçük bir bölümünü yakalayabiliyorum.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,413
    Pilavlı üstad ,marj verdi dedik de o marjı dibinden tavana kullanan tahtayapıcı filandır
    Bizlere düşmez elbette .. o ayrıntıyı borsada işlem yapan zaten bilmesi gerekir ..bilmeyenlere hatırlatman iyi de olmuş ..böyle kısa süreli yüksek volatilite senede 2-3 kez olur veya olmaz yakalarsan ne ala ..
    3-4 aydır uzağım borsadan ,olmasaydım muhtemelen bende kağıtta yakalanırdım ..tesadüf nakitte yakalandık ..sansımız yaver gitti

5.68 alım – 6.48 ortalama halkı gönderdim
    1.26 alım – 1.48 ortalam emlağı gönderdim
    Kırk yılda bir bu kadar kolay oldu ..kendi adıma
    Azınlık olsada kazanan kazanmıştır

4. 31 Mart vakası.
    Toplamda 14 yıllık bir parlamenter meclis düzenine geçen Osmanlı Devleti, bu süreçte Balkan savaşlarını atlatmış ve I. Dünya Savaşına kadar uzanacak bir parçalanma sürecini yaşamıştır. 24 Temmuz 1908 yılında başlayan II. Meşrutiyet dönemiyle birlikte II. Abdülhamit Han tahtta kalmaya devam etmiştir.

5. Aşağı yukarı asansörü iyi kullanıyor tarihleri de öyle. 31 martı nasıl kullanacak bakalım. Bizim reis ile Abdülhamit hanın benzerlikleri var mı, malum mahkeme günümüz özellikle o tarihe aldırıldı.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Aşağı yukarı asansörü iyi kullanıyor tarihleri de öyle. 31 martı nasıl kullanacak bakalım. Bizim reis ile Abdülhamit hanın benzerlikleri var mı, malum mahkeme günümüz özellikle o tarihe aldırıldı.
    Hayal gücünün sınırı yok gençler, unuttuğunuz şey dava 31 marta ertelensin diyen bizim taraf 😒

7.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Hayal gücünün sınırı yok gençler, unuttuğunuz şey dava 31 marta ertelensin diyen bizim taraf 😒
    Bende onu diyorum, biz 27 de genel kurul yapacağız diyerek o tarihi istedik. Abdülhamit han geliyor mu ne.

8. https://tr.investing.com/commodities/brent-oil
    zannedersem bu sefer kriz derin galiba
    brent petrol varili 31,43 dolar geldi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

Sayfa 51/1003 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •