Sayfa 513/1003 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: HALK Cafe - II

2. normalde 98 bin gelmeden fişi çekmezler, işletmeler kapalı, onların açılması beklenecek. açılışla fiyatlar değişecek, beklenen süre satılan mallardan fiyat artışı ile intikam alınacak gibi.

kayıvalide hasta, 2 gündür hastaneler çözüm üretemiyor, bugün tekrar gittiler, aslında izole ama insan yinede korkuyor, abim hasta, onuda tutup korona olarak tanınan hastaneye yatırdılar, bugün biraz daha iyi, ateş olmadığı için rahatız. ama bir şekilde elde edilen sosyal izalasyon ara ara bozulabiliyor. bir fabrikada 15 kişi birden etkilebiliyor. bir o hastaneye bir diğerine giderek 1,5 gün geçti, virüs işi değiş ama normal hastalıklarada çözüm bulmuyorlar, bir kaç özel hastane kapıdan cevirdi.

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    666 balık bulanık suda avlanır , 35-37 arası aldığında Pegi'yi.. keşke bekleseydin 32 yi demiştim

22 ye kadar düştü .. çuvalladım .. benim 22 de bile elim gitmedi ..böyle panik anlarında dibe yakın seviyeyi tutturmak ,hele yaşanan olağanüstü gidişatta çok zor

risk alma anlayaşın işinin bu olması hasebiyle doğru ,doğru stratejiyle alım yapıyorsun ..kazancın bol olsun kardeşim tebrik ederim

Neka risk/oka kazanç
    Dogruya dogru yazdin 36'da bahriyeli.

Ama senin elin gitmezken 23'ten ben ordan da aldigimi yazdim. UV yatirim bunlar, ortalama maliyet cikiyor. %3-5-15 icin degil. Pegi 45'te benim icin uygundu, almaya karar vermistim.

Yeterince alamadim zamana yaydigim icin Pegi'de, ama bakalim. Bekleye bekleye aldirmiyorlar adamlar iste bir sekilde, cunku hep daha kotusunun gelecegi intibasini veriyorlar. Artik kagitta iflas fiyatlanmaya baslamisti, tereddut etmek en dogrusuydu.

Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Ortak tebrikler bu sefer öyle bir ısırdın ki bize bir şey kalmadı...
    1 senedir bana da bunu anlatıyorsun diğer yerde, sayende yaşayarak öğrendim, senden çok şey öğreniyorum bu arada sağolasın... Ben full nakitte bekliyorum tekrardan, kendi çapımda bir şeyler kazandım ben de bu tepki de... %30 kuralını bozuyorum şimdilik, geri çekilmede çullanacağım
    Tamam sen bilirsin mrtk.

Herifler temettumu odemedi, batiyorlar mi yoksa???

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    normalde 98 bin gelmeden fişi çekmezler, işletmeler kapalı, onların açılması beklenecek. açılışla fiyatlar değişecek, beklenen süre satılan mallardan fiyat artışı ile intikam alınacak gibi.

kayıvalide hasta, 2 gündür hastaneler çözüm üretemiyor, bugün tekrar gittiler, aslında izole ama insan yinede korkuyor, abim hasta, onuda tutup korona olarak tanınan hastaneye yatırdılar, bugün biraz daha iyi, ateş olmadığı için rahatız. ama bir şekilde elde edilen sosyal izalasyon ara ara bozulabiliyor. bir fabrikada 15 kişi birden etkilebiliyor. bir o hastaneye bir diğerine giderek 1,5 gün geçti, virüs işi değiş ama normal hastalıklarada çözüm bulmuyorlar, bir kaç özel hastane kapıdan cevirdi.
    Geçmiş Olsun Ortak. Allah Şifalar Versin.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Tamam sen bilirsin mrtk.

Herifler temettumu odemedi, batiyorlar mi yoksa???
    Benimki yatti bozdur bozdur harca

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    normalde 98 bin gelmeden fişi çekmezler, işletmeler kapalı, onların açılması beklenecek. açılışla fiyatlar değişecek, beklenen süre satılan mallardan fiyat artışı ile intikam alınacak gibi.

Cok gecmis olsun ortak. Atlatacaklardir bunlari da dert etme. Allah kuvvet versin.

Geçmiş olsun kızıldağ

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 513/1003 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •