Sayfa 520/1003 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Mahkeme telekonferans yöntemi ile yapılacakmış 31 aralıkta.Hayırlı sonuçlar çıkmasını temenni ediyorum.Bu dava uzlaşma olur veya başka bir karar olur lehe sonuçlanırsa tüm borsa ve ekonomiye doping olur CDS ler aşağı gelebilir.Yani risk primimiz düşebilir.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Genel Kurul yerine Board of Directors (Yonetim Kurulu) demisti galiba Huruska. Berman da o belgeyi sormus zaten en son girilen dokumanda dosyaya.
    Her türlü berman bu duruşmayı yapacak herhalde.

Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Mahkeme telekonferans yöntemi ile yapılacakmış 31 aralıkta.Hayırlı sonuçlar çıkmasını temenni ediyorum.Bu dava uzlaşma olur veya başka bir karar olur lehe sonuçlanırsa tüm borsa ve ekonomiye doping olur CDS ler aşağı gelebilir.Yani risk primimiz düşebilir.
    Su durumda pek birseye etkisi olacak gibi degil. Daha buyuk problemler var. Anak hisse bazli belki. 31 mart, telekonferansi yazdik onceki sayfalarda.

Alıntı Originally Posted by Silah Yazıyı Oku
    Her türlü berman bu duruşmayı yapacak herhalde.
    Bitsin gitsin artik. ABD uzatmiyordu isi zaten. Bizimkiler birsey icin vakit kazanmaya calisliyorlardi. Her ne ise.

5. İğneden ipliğe zam gelirken enflasyonu düşürmeyi başaran tek ülkeyiz.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bitsin gitsin artik. ABD uzatmiyordu isi zaten. Bizimkiler birsey icin vakit kazanmaya calisliyorlardi. Her ne ise.
    Nasılsın dostum özledik bir hatır sorayım

Bu bitsin gitsin işleri hiç bitmiyorki
    Tav için ahl kapandın gitsin dedik başına gelmedik kalmadı.

Her neyse; genel itibariyle oynaklığa müsait bir piyasamız var. Sürekli hareket en doğrusu gibi. Asla tüm kurşunu kullanmamak gerek şu konjöktürde.
    Şu virüs işi bir geçsin s400, idlib bir dolu meselemiz var. Tabi o günleri görebilirsek...

7.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    İğneden ipliğe zam gelirken enflasyonu düşürmeyi başaran tek ülkeyiz.
    İroni yaptığınızı tahmin ediyorum

Enflasyon sepetinde sadece iğne ve iplik var galiba. Bu açıdan bakınca sonuç normal

8. Havacılık son alınan tedbir kararlarıyla büyük darbe yiyebilir. Tüm yurt dışı uçuşlar durduruldu. Yurt içi seyahatlere ciddi kısıtlama geldi izne tabi olacak seyahat gerekçesi istenecek. Pozisyonlara dikkat! Hulkta zaten battık, bana birde petkim kazığı girdi. Şimdilik havacılığa bulaşmaktan vazgeçtim, oralarıda batırmayayım...

Sayfa 520/1003 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •