Sayfa 530/1003 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. https://ahvalnews.com/halkbank-case/...s-busting-case

Şöyle yeni bir haber var tam olarak anlamadım içeriğini.

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by flamenkocu Yazıyı Oku
    https://ahvalnews.com/halkbank-case/...s-busting-case

Şöyle yeni bir haber var tam olarak anlamadım içeriğini.

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu ne ya.

K&S bankanin avukatligini birakmis, yerine Williams & Connoly gecmis. ABD devleti K&S'i bankaya karsi kullanmak icin subpoena cikarmis muhtemelen.

3. Böyle bir haber dün gece dolaşıyordu... Avukat bırakmış vs. diye. Ama doğruluğu teyit edilmemişti. Şimdi edildiyse bilmiyorum tabi.

Yanliz K&S'in mektubundan onlarin mi cekildigi, yoksa bankanin mi Williams & Connoly'ye yetki verdigi pek anlasilmiyor.

Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Böyle bir haber dün gece dolaşıyordu... Avukat bırakmış vs. diye. Ama doğruluğu teyit edilmemişti. Şimdi edildiyse bilmiyorum tabi.
    3 gun once mahkeme dosyasina girdi bunlar. Hatta erick de koydu burda: https://www.hisse.net/topluluk/showt...00#post4283700

Ama ben Robary Cary'nin K&S'in bir avukati oldugunu zannediyordum. Meger baska bir firma imis.

Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Baktım geçen hafta Gs. yı 1.30 kadar çakmışlar..döndü, bende 1.40 dan aldım ve 1.73 çıktım.. Erken çıktım herhal... Sonra 4.92 hulk aldım bir kısım... Takip ediyorum hulku aşağı saldıkça kademe kademe alır beklerim. Bu fiyatlardan endişem olmaz. Hulk beni geçmişte çok çarptı... 13.75 maliyeti 10.50 vermeler, 10 maliyeti 9 da vermeler vs. Bir sürü olayım var bu sülün ile. Total da hulkta zararım çok. Günü geldiğinde zaman zaman hesaplaşma durumuna geçiyorum bu sülün ile. Çoğu kişininde benim gibi olduğunu biliyorum. Karda olan varsa bu sülünden helali hoş olsun, alnından öpmek yakışır bize bu zeki yatırımcıyı.
    Dedigin gibi brownjn. Kazanan kazansin, onlar adina seviniriz. Cogumuzun vaktini parasini emegini yedi bu Sulunez.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yanliz K&S'in mektubundan onlarin mi cekildigi, yoksa bankanin mi Williams & Connoly'ye yetki verdigi pek anlasilmiyor.

Sayın 666

Bizzat Halkbank tarafından yetkilendirildi. Bu karar ile bence ABD de banka adına savunma yapacak en iyi hukuk firması seçilmiş oldu

saygılarımla

Tabi ki Halkbank tarafindan yetkilendirildi de acemi_yatirimci... senelerdir avukatlari var zaten. Simdi niye degistirildi?

Ordaki soru K&S'in kendi istegiyle ayrilmasi mi, yoksa bankanin gorevini bitirmesi mi. K&S'in Berman'a yazdigi yazida kendi istegi ile ayrildigi intibasi olustu bende.

Bu dokumanin sonunda "I have informed Halkbank that K&S intends to move to withdraw..." diyor. Yani bankanin gorevden almadigi anlasiliyor. Iyi bir gelisme degil gib. Sen ne dusunuyorsun?

Sayfa 530/1003 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •