Sayfa 540/1003 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Muahahaha. secbul taze gelin. Kasarlasir bizim gibi ileride.
    Hakket neden tavan olmadı hala bu...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

vallahi ilk defa hükümet edenleri çok demokrat gördüm.
    ohali kişiye bıraktılar.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,435
    Dün evvelki gün büyük şehirlerde tv den izlediğim kadarıyla sokağa çıkmama işi baya iyi gibiydi ,Bugün 1 saat önce araçtan çıkmadan şöyle bir turladım merkezi çok delen var tavsiyeyi ..birçok esnaf da açmış mekanı

Valla KIZILADAĞ bu iş böyle yürümeycek gibi

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Dün evvelki gün büyük şehirlerde tv den izlediğim kadarıyla sokağa çıkmama işi baya iyi gibiydi ,Bugün 1 saat önce araçtan çıkmadan şöyle bir turladım merkezi çok delen var tavsiyeyi ..birçok esnaf da açmış mekanı

Valla KIZILADAĞ bu iş böyle yürümeycek gibi
    3-4 gündür hastaneye gidip geliyorum. kocaeli vaka sayısında toplam vakanın yarısına sahip. Trafik bugün çok arttı sadece dün biraz sakindi. hastanelerde ilave yerler acılıyor, temizlikcilerin odasını dahi boşalttılar, hazırlık yapılıyor. kati bir yasak olmadığı sürece isteğe bağlı ohal olmaz. kademeli bir şekilde yasakla geçiyoruz, ancak bu hastalık kimseye bulaşmasın, bulaştığında psikoloji kesinlikle sıfıra iniyor onu gördüm. Özel sigortaların dahi karşılamadığı bir durumla karşı karşıyayız. Sorun ise ekonomi etkilenmesin diye yasaklar kademeli geliyor, devlet içinde bir paradoks var. Bu hafta bunun nedenlerini anlayacağız.

devlet ekonominin cortlamasından korkuyor.
    insanlar geçimini sağladıktan sonra ölenlere razı olur anlayışında.

6. Dağıtılan bu krediler geri gelir mi sizce?

Geliyor merak etme. 100 senelik bankanin bir yere gidecegi yok. Olmazsa spa havuz falan aciyor.
    Vay demek turizm bizi de vurdu, simdi aklima geldi Mardan Hotel.

Çinliler, yetkililer tarafından gerçek rakamların saklandığını düşünüyor. Dailymail gazetesinde yayınlanan rapor, Çin'in pandemi kabul edilen korona virüs konusunda yanlış bilgiler yaydığını ve gerçek ölü sayısını gizlediğini öne sürüyor.

Vuhan'daki bir cenaze evinin, ölülerin küllerinin saklandığı özel vazolardan 5 bin adet sipariş vermiş olduğu bilgisinin sızdırılması, endişeleri daha da artırdı. İddialara göre Çin'de her gün 500 ve 3 bin 500 arasında aile cenaze teslim alıyor.

Vuhan'daki krematoryum verilerine göre korona virüsü salgınında şehirde ölen kişi sayısı 40 binin üzerinde.

Sayfa 540/1003 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •