Special Days Image
Sayfa 556/1003 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,441 - 4,448 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    Aman Doktor benimki sadece bir tahmin. KEndi savunmasini hazirlamak icin sure isteyebilir. Unutma Hakan atillanin olayinda avukatlar ek sure talebinde bulundu surekli. Suanki Covid 19 nedeniyle, daha fazla da ek sure isteyebilirler. Belkide senin dedigin dogru.

Bu arada turkiyede durum ne hastanelerde bilmiyorum ama BErlinde basimiza geleni anlatayim.

Esim Cocuk hastaliklarinda, HEmsire. Hastane Pandemiye donduruldu ve butun hastane neredeyse sadece COvide bakiyor. Diger butun kisimlar kapatildi. Hemsire ve calisanlara duzenli bununla ilgili egitim veriliyor.

Esim nedeniyle bana Covid testi yapildi. Gecen Cuma. Hastanede kendi arkadaslarinda bulas var diye. Calisan herkes ve temastaki herkese test yapildi. testim negatif ama acayip korkuyorum. Esim 12 saat calisip eve geliyor, kizimi teyzesine biraktik. SAnki ayri bir hayatta yasiyoruz. Burada onlemler cok sert. 67 bin vaka var ve 650 vefat var. Olenlerden Turk olanlar var. Esimin Turkce konustugu yasli hastalar var.

Birde merkel toplumun %70 enfekte olacak dedi. Sence oyle mi olacak ?
    Saglik calisanlari olarak haliniz cok zor. Umarim bu surec bir an once biter.
    % 70 konusunda net bir şey söylemek zor ama pandemininde anlamı bu. Dursun çapkınlık yapmış köylüsü temele ballandırarak anlatıyor. Temel bir anda panik olmuş ya hastalık kaparsan diye çıkışmış Dursuna... Ula Dursun senden karına, karından bana, benden anana, anandan tüm köye bulaşır sen ne yaptın diye.

Malesef asemptomatik hastalar virüsü deli gibi yayıyor diğer insanlara. Almanlar disiplinli bir ırk. Tr de gördüklerim duyduklarım beni çok korkutuyor. İnşallah bir an önce tüm dünya kurtulur bu beladan. Bununda tek yolu antiviral tedavinin bulunması. Aşı vb. hikaye aynı bizim halkbank davası gibi...

2. 4,65-5,0 fark 35 ise 5,35 yaklaşık tobo hedefi var. 4,85 stop ile alıma geçiyorum.

3. Halkbank
    @Halkbank
    ·
    1h
    Genel Müdürümüz Sayın Osman Arslan bugün saat 14.00’te CNN Türk'te yayımlanan Semiha Şahin’in sunduğu “Bugün†programına canlı yayın konuğu oluyor.

Sorusu olan yazsin. ) Belki biri cevap verir

4. Tem Tuzla da tek şerit ve ateş ölçüyorlar. İstanbul'a ateşle giriş yok. Garip çokkkk garip bir uygulama.

5. son 10 gündür %99,9 gümüş saflığında dolar da pozum var, halkbank dava için bir miktar izlemek anlamında gecici süre giriş yapılacak. dolarda bütün formasyonları görebilirsiniz, günlük başka yıllık başka, saatlik ise bambaşka. doları genellikle foreks kullanıcıları işliyor, foreks de pib ler makas olarak daha düşük, bankalarda buna imkan yok. bu alışkanlık dolarda resim çizmeyi ve okumayı güçleştiriyor. bu 10 günlük araştırma sonucunda bayrak flama ihtimali üzerinde duruyorum. buna ait bulduğum resimleri bir araya topladı, uygun bir zamanda paylaşırım.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Tem Tuzla da tek şerit ve ateş ölçüyorlar. İstanbul'a ateşle giriş yok. Garip çokkkk garip bir uygulama.
    yandex te enteresan yorumlar var zaten, alnı klimaya daya
    men dakka dukka

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Tem Tuzla da tek şerit ve ateş ölçüyorlar. İstanbul'a ateşle giriş yok. Garip çokkkk garip bir uygulama.
    Bunlar agizdan agiza yayilsin, millet gelmesin diye de olabilir. Ne bicim birseymis.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bunlar agizdan agiza yayilsin, millet gelmesin diye de olabilir. Ne bicim birseymis.
    yok, tuzla e5 ve tem giriş lerde güncel resimler var, tem 3 şerit tek şeride düşerek kontrol edilerek giriş sağlanıyor, ohal ekranlarda yok, yerde var ama. söylem ile eylem eşit değil. ama normal görüyorum, ruslar bizde bir şey diyordu, bankada parası olandan %13 covit kesilecek demiş. düne kadar petrol bize bir şey yapmaz diyordu, putin de covit arkasına saklanmış, yarı fiyatın altında işlem gören petrol bu ülkeleri daha hızlı vuruyor.

Sayfa 556/1003 İlkİlk ... 56456506546554555556557558566606656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •