Sayfa 596/1003 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Ahmetg Guest
    Erdoğan: "Devlet içinde devlet olmanın gereği yok"

ne demek bu?

2.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Fabrikaların uzun ince bacaları hoşlarına gitmiştir. Belki ondan almışlardır. Demek ki üretim yarın başlıyor... Virüs de uzun bacada cayır cayır yanacak herhal.
    düşüş yangın satışı gibi oldu, mesela PEGASUS 80 den 25'e %300 düştü, şimdi dengelenme yaşanıyor olabilir, haksızlık olmasın diye, buna konsalidasyon mu ne deniyordu, belki bunu yapmışlardır.

Elbette fabrikalar açılacak, bacalar tekrar duman çıkaracak.

3.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Devlet içinde devlet olmanın gereği yok"

ne demek bu?
    Bana kızmış, AHBAP derneğine 50 dolar gönderdim, ona kızdı sanırım, Damat'ın İban vardı oraya gönderemedim. Yada işde buna benzer bir şey.

4. Olan kıbrısa oldu, virüs çıkmasaydı, kıbrısın cumhuru AB'ye girecekti, şimdi AB dağılıyor.

Ahmetg Guest
    Hem butun Turkiye eve hapis yani ekonomi durmus hemde dolar gidim gidim artiyor

Insanlar hem para kazanamiyor hemde herseyin maliyeti hergun artiyor

Bu yasima geldim ekonomiyi bu kadar kotu hic gormedim. Ufukta isikta gozukmuyor. Ufukta tek gozuken sey yaklasan bir cisim.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Olan kıbrısa oldu, virüs çıkmasaydı, kıbrısın cumhuru AB'ye girecekti, şimdi AB dağılıyor.
    Bende az kaldi Kibristan ev alacaktim hesapta AB ye girecekti

Kil payi kurtulmusum. Ama etrafimdaki herkes Kibristan ev aldi. Hatta kimi gitti yerlesti.

7. İşte şimdi merkez bankasının kasası dolar ile dolu olacaktı... Ne hava atardık ya... Bir karınca olmak var... Bide cırcır böceği. Kar yağmaya görsün bu işler.

8. böyle giderse borsa değil çalışan şirket kalmayacak....

Sayfa 596/1003 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •