Sayfa 601/1003 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sabah koydum yaziyi. Sonbaharda tekrar gelebilirmis. O baski yapti.

Shutdown'in ne kadar surecegi bilinmiyor. Trump ayrica cok zor 2 haftaya hazir olun dedi.
    Ortak benim mevduattaki ana paramın bu ayın 9 da dönüşü var.
    Şöyle bir fikir oluştu aklımda benim. parayı 3 bölecem. 3/1 mevduat devam 3/1 bistte devam. 3/1 dolar alacam. riski dağıtmış olacam ne dersin.?

Susmak erdemdir şu dünyayı yönetenler ne çok severmiş korku yaymayı kötü geçecek daha kötü double kötü ultra kötü exterme kötü sonra monster killl olacak diyorlar ulan susun yav susun da ölüyorsak ölelim kalacaksak kalalım da ayarlarımızla oynamayın artk.... 1 aydır anamla babamla görüşemiyorum evden çıkıp Allahtan net var...

Bu günlerede gülermiyiz acep

3.  Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    Susmak erdemdir şu dünyayı yönetenler ne çok severmiş korku yaymayı kötü geçecek daha kötü double kötü ultra kötü exterme kötü sonra monster killl olacak diyorlar ulan susun yav susun da ölüyorsak ölelim kalacaksak kalalım da ayarlarımızla oynamayın artk.... 1 aydır anamla babamla görüşemiyorum evden çıkıp Allahtan net var...

Bu günlerede gülermiyiz acep
    Bu dünyada kaostan beslenen güçler var.

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Ortak benim mevduattaki ana paramın bu ayın 9 da dönüşü var.
    Şöyle bir fikir oluştu aklımda benim. parayı 3 bölecem. 3/1 mevduat devam 3/1 bistte devam. 3/1 dolar alacam. riski dağıtmış olacam ne dersin.?
    Faizler dustu. Birkac hisseden parcali alip bir kismi da dolar mantikli olabilir. Ya da bu hikayelerle hic ugrasmak istemiyorum diyorsan oldugu gibi devam borsayi bosver. Hisselerde cok guzel potansiyel oldugu da bir gercek ama.

Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Biz bu virüsü ilk gün gördük, gemide kamarada farelerin yanında gördük, canlı canlı video seslerinde gördük, 302 liradan gram altın aldık. Almadık mı, aldık. Yazmadık mı yazdık. Sonra dedik ki (halkbank son topiğinde son yazım) bu endeks düşerse Halkbanka acırlar mı diye sorduk, sormadık mı.

Ama iş de garibanlığın canı çıksın, o günlerde elimizden tutan olmadı, yoksa uyarırdık herkesi.

Sakal bırakacağım sözüm dinlensin diye, denedim olmadı, beyazlar fazla, hemen korkudan kestim.

Gram altında dursaydık, 60 günde 302 liradan 343 liraya gelmişti. Temiz mis gibi izliyorduk.

Dayak bile nasiple olurmuş demeleri bundan.
    Evet yazdin hepsini KIZILDAG. Fareler insanlari yiyor, sonra da fareleri, sonra da gemiyi yiyor diye cok fazla melodramatik yapmasaydin inanirdik sana. Sakala gerek yok bence.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Dow 20700 için çok uğraştı, bir şekilde 2 trilyon dolar sayesinde üstünde kalmayı başardı. Ama o rakama çok uzak değil. Şimdilik güçlü destek 20700 rakamında.

Bugün bankaları neden verdiler, sanayi neden aldılar. Adamların oyununa akıl sır ermiyor.
    21691 den 20649 rakamına geldi Fdow, şu sıralar 20808 de, endekslerde ne fen ne bilim ne teknik kaldı, yinede bunun 20700 rakamı tutması gerekir ki tutacakta, artık öyle aşırı açılış ve kapanışlar yapmıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Evet yazdin hepsini KIZILDAG. Fareler insanlari yiyor, sonra da fareleri, sonra da gemiyi yiyor diye cok fazla melodramatik yapmasaydin inanirdik sana. Sakala gerek yok bence.
    Ha ha ha, hiç de öyle olmadı, videoyu çeken adam biraz panik yapmıştı, ben acıkcası o açıklamaya değil, bana videonun geldiği yere itibar etmiştim. Video yeğenime gelmişti, Dubai portta çalışıyor, yani gemi ve video sanalda değil gerçekti. Ama dedim ya kısmet olmadı. Bilseydim sağlık bakanlığına o gün gönderirdim.

Bu Cruiselari duzenleyen Carnival 2 ayda 50'den 8'e indi. Yanliz felaket hacim var diplerde, sermayenin el degistirdigi belli. Bookinleri 2021 icin artmis bile diyorlar. Noluyor ki? Buna da mi bulassak acaba.

“Booking volume in the last 30 days for 2021 is actually up 9% versus the same time last year,” UBS equity analysts wrote in a March 31 report on cruise lines. “That includes people applying their future cruise credits from sailings that were cancelled this year, but still shows a surprising resilience in desire to book a cruise.”

Sayfa 601/1003 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •